Pendrive bransoletka - Krati sp. z o.o.


Nazwa firmy: Krati sp. z o.o.

Adres: Al. Jerozolimskie 81

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-001

Telefon: 882 170 152

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Niewielkich rozmiarów mobilne urządzenia służące do przenoszenia danych to produkty, które są powszechnie wykorzystywane przez użytkowników w różnym wieku. Okazują się one przydatne, kiedy należy np. przemieścić plik z komputera osobistego do punktu xero, w którym planowany jest wydruk. Często są potrzebne w przypadku wizyty u znajomych, gdy pojawia się chęć przekopiowania m.in. zdjęć ze wspólnego wyjazdu. Warto zatem takie narzędzie zawsze mieć przy sobie. Pomoże w tym pomysł firmy Krati, jakim jest pendrive bransoletka przeznaczona do zapięcia na nadgarstku.

Taka forma proponowana przez przedsiębiorstwo to sposób na to, by zawsze nosić ze sobą minidysk przenośny. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy okaże się on przydatny. Umieszczenie takich przedmiotów na przegubie jest wygodne, nie podrażnia skóry, nie wprowadza dyskomfortu.  

Klienci, którzy zdecydowali się na zlecenie wykonania tych gadżetów, podkreślają przede wszystkim wysoki profesjonalizm usługi oraz dotrzymywanie wcześniej ustalonych terminów. Produkty odznaczają się bezawaryjnym działaniem.

Oferta przedsiębiorstwa jest kierowana przede wszystkim do osób, które zamierzają w tani sposób wypromować swój brand. Naniesienie firmowego logo na bransoletkę z urządzeniem do magazynowania i przenoszenia danych to bowiem świetna technika marketingowa. Gadżety takie zwracają uwagę, gdyż ciekawią zarówno funkcjonalnością, jak i dość oryginalnym wyglądem. Dzięki temu stają się one skutecznym narzędziem budowania rozpoznawalności i tworzenia pozytywnej aury wobec promowanej marki. Jest to reklama mobilna, która spełnia swoje zadanie wszędzie tam, gdzie pojawia się właściciel takiego gadżetu. Stwarza to szansę na dotarcie do masowego odbiorcy w różnym wieku.

Propozycja ma charakter otwarty. Klient może wybrać dowolną kolorystykę, a także zdobnictwo. Istnieje również możliwość zamówienia innych rodzajów gadżetów jak np. smycze czy breloczki. Dzięki temu każdy klient dopasuje odpowiednią formą przedmiotu do swoich preferencji oraz potrzeb.  

Opinie o Krati sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy