Ośrodki uzależnień od alkoholu 2021


Nazwa firmy: Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień

Adres: Zakamarek 39a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-998

Telefon: 538455505

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Ośrodek odwykowy Vita Libera to miejsce, gdzie odbywa się leczenie alkoholizmu, hazardu, narkomanii oraz seksoholizmu. Specjaliści pomagają osobom uzależnionym i ich rodzinom. Pacjenci mają tutaj zapewnione doskonałe warunki. Klinika wyposażona jest bowiem w salon fitness, saunę, a także inne udogodnienia, z których mogą korzystać podopieczni podczas terapii. 

Osoby nałogowo sięgające po napoje wysokoprocentowe powinny jak najszybciej znaleźć specjalistyczną pomoc. Uzależnienie prowadzi bowiem do wyniszczenia organizmu, jest przyczyną wielu niebezpiecznych schorzeń, które dotyczą zarówno ciała, jak i psychiki. Ważne jest zatem, by znaleźć specjalistyczną pomoc, jaką oferują dobre ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu. W klinice pacjenci znajdują się pod opieką doświadczonych specjalistów. Terapia pomaga im poradzić sobie z objawami psychicznymi, somatycznymi i behawioralnymi. Kuracja alkoholowa musi być zawsze dostosowana indywidualnie do każdego pacjenta, ma za zadanie uwolnić go od przymusu picia. Pierwszym etapem jest detoks, który polega na eliminacji z organizmu szkodliwych substancji. Zabieg ten minimalizuje objawy zespołu abstynencyjnego, a także zapobiega niebezpiecznym powikłaniom. Nad jego przebiegiem czuwa zespół lekarzy, który zapewnia opiekę medyczną. Kolejnym krokiem jest udzielenie specjalistycznego wsparcia psychologicznego. Podopieczni mogą uczestniczyć w sesjach grupowych i indywidualnych. Ważne jest, by uświadomili sobie problem, a także nauczyli się sposobów radzenia sobie z wewnętrznym przymusem picia.

Ośrodek zapewnia pacjentom najwyższe standardy opieki, wykorzystuje się tu najskuteczniejsze metody terapeutyczne. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Specjaliści pomagają nie tylko osobom uzależnionym, ale także ich najbliższym. Właściwie dobrane metody zwiększają szansę na to, iż pacjenci nie wrócą do nadużywania napojów wysokoprocentowych. Po zakończonej terapii mogą oni skorzystać także z leczenia uzupełniającego, które pomaga utrzymać abstynencję.

Data dodania: 06-03-2021
Autor: Nicole Adamska
Źródło:
https://vitalibera.pl/detoksykacja/odwyk-alkoholowy/


Opinie o Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy