ST Auto • Auto naprawa Bydgoszcz


Nazwa firmy: ST Auto

Adres: Ks.Schulza 1a

Miejscowość: Bydgoszcz

Kod pocztowy: 85-315

Telefon: 52 304 51 10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Mimo iż zakłady mechaniczne działają na podobnych zasadach i zazwyczaj cenniki są porównywalne, to warto przed oddaniem samochodu do naprawy szczegółowo zapoznać się z opiniami na temat określonych serwisów. Kluczowy jest także wybór punktu, w którym doświadczeni mechanicy będą w stanie usunąć dosłownie każdą awarię - zarówno mechaniczną, jak również elektroniczną. Tutaj konieczna jest już pomoc doświadczonego elektromechanika dysponującego nowymi urządzeniami diagnostycznymi. Należy pamiętać, że szybka lokalizacja miejsca awarii często decyduje o ostatecznej cenie naprawy pojazdu.

Gdzie w Bydgoszczy oddać auto do naprawy?

ST Auto to popularna i ceniona marka, która specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych napraw pojazdów z silnikami diesla, benzynowymi, hybrydowymi oraz wyposażonymi w instalację LPG. Wszystkie prace serwisowe są wykonywane przez doświadczonych pracowników, którzy wykorzystują wyłącznie oryginalne części zamienne. Wśród pozostałych usług przeprowadzanych na miejscu można wymienić takie jak:

  • czyszczenie i serwis klimatyzacji,
  • ustawienie zbieżności oraz geometrii kół i wymiana opon,
  • bezgotówkowe naprawy powypadkowe (pieniądze są pobierane z polisy OC sprawcy kolizji)
  • sprawdzanie stanu technicznego samochodu w razie zainteresowania zakupem.

W punkcie serwisowym działa także lokalna stacja kontroli pojazdów, gdzie dokonywane są okresowe badania techniczne (obowiązkowe), badania instalacji gazowej oraz weryfikacja stanu pojazdów powypadkowych, wyłączonych z ruchu oraz sprowadzonych z zagranicy. 

Autoryzowany dealer samochodów koreańskiego producenta

Bydgoska firma prowadzi również sprzedaż nowych i używanych pojazdów znanych marek (m.in. Mercedes, Jagura czy Camaro). Od niedawna w ofercie sprzedawcy dostępne są także nowoczesne SUV-y Rexton znanej firmy SsangYong - wyróżniające się designerskim wyglądem oraz atrakcyjną ceną w porównaniu do modeli pochodzących od zagranicznych konkurentów w branży motoryzacyjnej. Szczegółowe informacje oraz zdjęcia dostępnych samochodów można znaleźć na firmowej stronie.

Data dodania: 21-03-2021
Autor: Melania Grabowska
Źródło:
https://www.st-auto.pl/


Opinie o ST Auto


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy