Sztuczne stoki narciarskie


Nazwa firmy: TUBINGSYSTEM Sp. z o.o.

Adres: Warszawska 40

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-008

Telefon: 502 61 60 24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Postępujące zmiany klimatyczne nie nastrajają optymistycznie wielbicieli białego szaleństwa. Zimowa aura szybko znika, a z nią śnieg, który jeszcze do niedawna był niezbędny, by móc bez problemów szusować po stokach narciarskich. Dziś w przypadku braku wystarczającej warstwy odpowiednio ubitego, białego puchu na pomoc przychodzą nowe, równie skuteczne technologie.

Coraz większą popularność jako zamiennik śniegowej nawierzchni zdobywa igielit. Przez ostatnie lata stał się podstawą, jeśli chodzi o materiał wykorzystywany do pokrycia stoków, zjazdów terenowych, czy skoczni narciarskich. Dzięki zastosowaniu takiego patentu wielbiciele sportów zimowych mogą z powodzeniem uprawiać ulubione dyscypliny, bez względu na panujące na zewnątrz warunki pogodowe i temperaturę. 

Sztuczne stoki narciarskie to także coraz częściej wykorzystywana atrakcja turystyczna, wybierana przez miejskie ośrodki sportowe, hotele zimowe czy nawet osoby prywatne. Tworzy estetyczną, bardzo wytrzymałą i zapewniającą odpowiedni poślizg powłokę, po której zjazd na sankach, nartach czy z wykorzystaniem jakiegokolwiek innego elementu jest samą przyjemnością, bez względu na stopień zaawansowania zjeżdżającego.

Poleca się wykorzystanie go w szkółkach narciarskich dla dzieci. Oprócz wygodnej jazdy zapewnia także miękkie lądowanie, gdyż jego powłoka jest bardziej elastyczna, niż zmrożony śnieg. Z pewnością podniesie to komfort zjazdów, szczególnie dla osób początkujących, które pewnie nie raz podczas nauki zaliczą upadek.

Aby mieć pewność, że sztuczna nawierzchnia igielitowa będzie spełniać oczekiwania nabywcy i przyszłych użytkowników, warto zamówić ją u sprawdzonego dostawcy. Takim z pewnością jest firma TUBINGSYSTEM Sp. z o.o. Jej pracownicy to pasjonaci, którzy doskonale znają potrzeby osób uwielbiających spędzać czas w aktywny sposób. Proponują ofertę dostosowaną do każdego klienta, bez względu na to, czy uprawia on sport rekreacyjnie, zawodowo, czy też uwielbia mocniejsze wrażenia i lubi czuć dreszczyk adrenaliny podczas wykonywania karkołomnych elementów.

Data dodania: 03-04-2021
Autor: Andrzej Kaźmierczak
Źródło:
http://www.tubingsystem.eu/pl/stoki-narciarskie/


Opinie o TUBINGSYSTEM Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy