Prywatni detektywi cennik Szczecin


Nazwa firmy: Averto Sp. z o. o.

Adres: Śląska 32a

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70--43

Telefon: 513 513 150

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Klientami agencji detektywistycznych są osoby z rozmaitymi problemami, które poszukują fachowego i jednocześnie dyskretnego wsparcia na wysokim poziomie. Specjaliści w nich zatrudnieni podejmują się wielu spraw, przykładowo związanych z rozwodami czy poszukiwaniem zaginionych osób. Dokładnie wsłuchują się w potrzeby klientów, a następnie proponują najlepsze rozwiązania mieszczące się w ich budżecie. Na podstawie danego zgłoszenia detektywi rozpoczynają obserwację wybranych osób oraz pozyskiwanie materiałów dowodowych w formie zdjęć lub nagrań wideo.

Wszystkie przeprowadzane czynności są szczegółowo opisywane i oddawane w formie raportu. Pracownicy działają zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, dzięki czemu ich praca nie jest chaotyczna czy nieprzemyślana. Każdorazowo opracowują skomplikowane strategie umożliwiające uzyskanie określonych efektów. Jeśli zachodzi taka potrzeba, angażują do danej sprawy kilku detektywów jednocześnie, przez co przeprowadzane operacje kończą się sukcesem.

Numery kontaktowe do takich specjalistów zaprezentowano na witrynie detektyw-szczecin.com.pl. Prowadzą ją prywatni detektywi ze Szczecina oferujący korzystny cennik, dzięki czemu zainteresowani nie przepłacają. Agencja, jaką reprezentują, pomaga w wielu sprawach i działa zgodnie z obowiązującym prawem. Kieruje swoją ofertę do przedsiębiorców, klientów korporacyjnych i osób prywatnych, dla których liczy się rzetelność, uczciwość i terminowość. Na co dzień firma ta weryfikuje wiarygodność kontrahentów, wspólników lub zatrudnionych pracowników i podejmuje się wykrywania podsłuchów w biurowcach oraz urządzeniach, takich jak komputery czy smartfony.

Agencja detektywistyczna proponuje także:

  • poszukiwanie osób ukrywających się lub zaginionych,
  • pozyskiwanie różnych informacji,
  • przeprowadzanie śledztw gospodarczych,
  • wykrywanie szpiegowskiego oprogramowania,
  • sprawdzanie historii wybranych osób.

Ostateczna cena pomocy zależy od charakteru danej sprawy oraz stopnia jej skomplikowania, dlatego w celu poznania szczegółowych kosztów należy skontaktować się bezpośrednio z przedsiębiorstwem.

Data dodania: 12-05-2021
Autor: Laura Nowakowska
Źródło:
https://www.detektyw-szczecin.com.pl/cennik


Opinie o Averto Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy