Akademia piłkarska Warszawa | UKS 141 Warszawa


Nazwa firmy: UKS 141 Warszawa

Adres: Szaserów 117

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-349

Telefon: 690 513 060

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Piłka nożna to popularny sport zaliczany do gier zespołowych, który można trenować od najmłodszych lat. Warto to robić pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli, ponieważ korygują oni na bieżąco błędy i monitorują postępy swoich podopiecznych. Korzyści wynikających z uczęszczania na tego typu lekcje jest całe mnóstwo. Poprawiają one wytrzymałość, wzmacniają cały organizm i pomagają redukować stres. Regularny ruch pozwala się zrelaksować i odprężyć, a na dodatek chroni przed występowaniem wielu chorób.

Potwierdzają to trenerzy prowadzący zajęcia w szkółce UKS 141, która powstała w 2008 roku. Kieruje ona ofertę do dzieci w różnym wieku i zapewnia konkurencyjne ceny. Najczęściej zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych w ustalonym wcześniej terminie. Uczą one dyscypliny oraz umiejętności współpracy w grupie, która przydaje się w szkole lub w późniejszym życiu zawodowym. Akademia piłkarska mieści się w Warszawie i może pochwalić się wieloma rekomendacjami.

Nie od dziś wiadomo, że sport pozytywnie wpływa na zdrowie i chroni przed otyłością, dlatego do zajęć tych przekonuje się coraz więcej rodziców zapisujących swoje pociechy. Regularne lekcje uelastyczniają mięśnie, wzmacniają kości i wpływają na sprężystość torebek stawowych, co chroni przed bolesnymi kontuzjami. Ponadto poprawiają pracę narządów wewnętrznych i sprawiają, że organizm zaczyna pobierać większą ilość tlenu. Gra w piłkę nożną przekłada się na lepszą motorykę oraz przemianę materii.

Trzeba podkreślić, że powodów, dla których warto zapisać dziecko na tego typu zajęcia, jest znacznie więcej. Pomagają one zachować równowagę psychiczną i wspomagają leczenie rozmaitych schorzeń. Zwiększają przepływ krwi oraz odporność na urazy kości, stawów lub mięśni. Co równie istotne, gra w piłkę nożną spala kalorie, poprawia zwinność, uwalnia tak zwane hormony  szczęścia, uspokaja nerwy i poprawia ogólną kondycję organizmu. Dzięki tej szkółce najmłodsi mają okazję zawierać nowe znajomości i uczyć się zdrowej rywalizacji oraz zasad fair play.

Data dodania: 11-06-2021
Autor: Hubert Mazurek
Źródło:
https://uks141.pl/


Opinie o UKS 141 Warszawa


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy