Żaluzje drewniane łódź


Nazwa firmy: AP Studio Anna Karpińska

Adres: Legionów 61

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 90-764

Telefon: 531 770 824

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Jednym z najchętniej wybieranych produktów firmy AP Studio są żaluzje produkowane z drewna w różnych odcieniach. Ten naturalny materiał prezentuje się pięknie niezależnie od dominującej stylistyki pomieszczenia i dodaje mu ciepła. Z tego powodu znajduje zastosowanie we wnętrzach o dużym metrażu, które niekiedy sprawiają wrażenie pustych i mało przytulnych. Osoby inwestujące w takie osłony cieszą się ich niezawodnością przez długie lata. Lamele z drewna, w przeciwieństwie do aluminium, nie odginają się, przez co wyglądają jak nowe nawet w przypadku częstego użytkowania.

Przedsiębiorstwo oferuje żaluzje drewniane dla osób z Łodzi, dla których liczy się funkcjonalność, estetyka i trwałość nabywanych osłon. Ich atutem jest łatwość utrzymania w czystości, ponieważ powierzchnię lameli wystarczy jedynie przetrzeć od czasu do czasu ściereczką lub zmiotką w celu pozbycia się kurzu. Drewno wykorzystane podczas produkcji wykazuje odporność na działanie silnego promieniowania słonecznego, a na dodatek rzadko płowieje pod wpływem wysokich temperatur.

Żaluzje są zamawiane przez klientów chcących uchronić wnętrza przed silnym nasłonecznieniem, co prowadziłoby do niszczenia domowych roślin czy blaknięcia mebli. Skutecznie zaciemniają one pomieszczenia i wpływają na jakość snu również wśród osób mających w zwyczaju ucinać popołudniowe drzemki. Lamele, w jakie zostały wyposażone żaluzje, nie łamią się i są dostępne w kilku grubościach. Te najcieńsze sprawdzają się w oknach o niewielkich wymiarach.

Żaluzje drewniane można zamontować samemu lub wezwać w tym celu fachowców, którzy poradzą sobie z takim zadaniem w ciągu maksymalnie paru godzin. W ostatnich latach na popularności zyskują osłony malowane na biało, które rozświetlają pomieszczenia i znakomicie pasują do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim oraz minimalistycznym. Niektórzy wybierają jednak żaluzje czarne lub w odcieniach antracytu. Zazwyczaj spotyka się je w pomieszczeniach loftowych i industrialnych. Doskonale komponują się z cegłą, betonem i innymi materiałami.

Data dodania: 05-07-2021
Autor: Melania Grabowska
Źródło:
https://apstudiolodz.pl/zaluzje-drewniane-lodz/


Opinie o AP Studio Anna Karpińska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy