Fotobudka wielkopolskie • http://photobox-poznan.pl


Nazwa firmy: Photobox

Adres: Lubczykowa 11B

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-680

Telefon: 570 749 537

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Angażowanie profesjonalnego fotografa do wykonania zdjęć grupowych na weselu nie zawsze jest konieczne. Dzieje się tak ze względu na obecność fotobudek, które można kupić lub wynająć na wybrany okres. Gadżety te są na tyle uniwersalne, że z ich obecności ucieszą się wszyscy uczestnicy spotkania, niezależnie od wieku. Poza doskonałą zabawą dają szansę stworzenia jedynych w swoim rodzaju pamiątek, które następnie można umieszczać w rodzinnych albumach lub ramkach wieszanych na ścianach.

Ogromnym atutem fotobudek jest natychmiastowe drukowanie zdjęć na wysokojakościowym papierze o odpowiedniej gramaturze. Odznaczają się one intensywnymi kolorami i wyrazistymi detalami, dzięki czemu wyglądają bardzo estetycznie. Niejednokrotnie zdarza się, że firmy zajmujące się wynajmem takich konstrukcji zapewniają dostęp do różnego rodzaju gadżetów, takich jak niewielkie tabliczki z zabawnymi hasłami, nakrycia głowy, maski, okulary czy peruki.

Fotobudki to niepozorne gadżety ułatwiające integrację poszczególnych uczestników spotkania. Obecnie produkowane modele są łatwe w obsłudze i wyróżniają się eleganckim wyglądem, dlatego doskonale wkomponują się w każdą salę weselną lub inne pomieszczenie. Stanowią one znakomitą odskocznię od oficjalnej atmosfery panującej w kościele lub urzędzie stanu cywilnego i dostarczają mnóstwa rozrywki. Dają też możliwość robienia dużej liczby zdjęć w różnych formatach.

Wynajem fotobudek nie musi wiązać się z wysokimi kosztami, co od lat udowadniają właściciele prowadzący firmę Photobox, którzy kierują ofertę do mieszkańców wielkopolski. Fotobudka wynajmowana przez klientów jest łatwa w obsłudze, a zdjęcia, jakie drukuje, mogą być następnie wklejane do księgi gości. Oczywiście sprawdza się ona nie tylko na weselach, ponieważ na jej wypożyczenie coraz chętniej decydują się między innymi organizatorzy imprez integracyjnych, pikników, urodzin, wieczorów panieńskich i kawalerskich oraz studniówek. Firma dostarcza fotobudki we wskazane miejsce, dzięki czemu klienci nie zaprzątają swojej głowy samodzielnym transportem.

Data dodania: 16-07-2021
Autor: Julian Kowalski
Źródło:
http://photobox-poznan.pl/


Opinie o Photobox


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy