Odszkodowanie po wypadku


Nazwa firmy: Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

Adres: Al.Kościuszki 71

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 90-436

Telefon: 6364000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Wypadek komunikacyjny jest dla jego uczestników nierzadko bardzo traumatycznym doświadczeniem. Zarówno osoba winna jego spowodowania, jak i poszkodowana zazwyczaj odczuwają wtedy silny stres, często zwiększony przez obrażenia powstałe w wyniku zaistniałej sytuacji. W takim momencie niewiele osób jest w stanie logicznie myśleć i wykonać wszystkie niezbędne czynności. 

Podstawą, o którą powinni zadbać pasażerowie lub osoby znajdujące się w pobliżu, jest przede wszystkim udzielenie pomocy rannym oraz zawiadomienie odpowiednich służb. Policja, straż pożarna i obsługa karetki zbiorą potrzebne dane od poszkodowanych i spiszą odpowiednie protokoły. Dzięki temu ułatwią późniejsze ubieganie się o odszkodowanie po wypadku osobom, które w nim uczestniczyły.

Choć w Polsce istnieje obowiązek opłacenia składki ubezpieczeniowej w określonej wysokości dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego, to firmy oferujące ubezpieczenia nie są zazwyczaj chętne do wypłacania należności. Otrzymując decyzję odmowną na prośbę o rekompensatę finansową za uszczerbek na zdrowiu lub mieniu, klient ma na szczęście jeszcze możliwość skorzystania ze wsparcia prawnego. Może zlecić poprowadzenie sprawy o odszkodowanie kancelarii specjalizującej się w tego typu zakresie. Realizatorem, który jest w stanie podjąć się czynności prawnych skutkujących otrzymaniem przez klienta należnego mu świadczenia, jest kancelaria ogłaszająca się na stronie internetowej meritumodszkodowania.pl.

Korzystając z profesjonalnego wsparcia (nawet gdy jest ono płatne, jak w powyższym przypadku), klient dba w najlepszy z możliwych sposobów o własne interesy. Udając się o pomoc do kancelarii, nie zawsze jest on także świadomy, jakie prawa jako osobie poszkodowanej w wypadku mu przysługują. Kompetentny prawnik po analizie dostarczonych dokumentów oraz przedstawieniu relacji osoby, która ucierpiała w wypadku i nie była jego sprawcą, może zaproponować wszelkie możliwe sposoby uzyskania zadośćuczynienia za poniesione szkody, zarówno te fizyczne, jak i materialne.

Opinie o Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy