Jak znaleźć dobrego adwokata w Warszawie-Mokotów?


Nazwa firmy: Ziobrowski Tax & Law

Adres: Plac Grzybowski 10

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-104

Telefon: 601813339

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Osoby prywatne oraz przedsiębiorcy dosyć często korzystają z konsultacji prawnych w celu upewnienia się, że ich postępowanie jest słuszne i w pełni legalne. Adwokaci świadczą szeroki zakres usług - od udzielania porad i sporządzania wniosków, umów czy pozwów, po reprezentowanie klienta przed organami administracji państwowej i sądami.  Przebieg rozprawy czy mediacji pomiędzy stronami często zależy właśnie od doświadczenia i kwalifikacji określonego adwokata. Nie należy więc nigdy decydować się na współpracę z małą znaną kancelarią lub prawnikiem, który nie ma doświadczenia w prowadzeniu podobnych spraw. 

Przed wyborem określonego adwokata zawsze dobrze jest podpytać znajomych i rodzinę oraz przeczytać opinie dostępne w internecie na temat jakości świadczonych usług, zaangażowania prawnika oraz liczby wygranych spraw. Jest to szczególnie ważne w przypadku właścicieli firm i spółek, którzy liczą na doradztwo prawne i podatkowe z dodatkowymi korzyściami dla podmiotu.

Doświadczony adwokat - Mokotów Warszawa

Na stronie dostępnej pod adresem jztl.pl można znaleźć informacje na temat warszawskiej kancelarii, która specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Wykwalifikowani i doświadczeni adwokaci podejmują się prowadzenia spraw z zakresu m.in.:

  • zakładania spółek handlowych,
  • rejestracji spółek działających za granicą (m.in. na Malcie, w Czechach, Estonii oraz Anglii),
  • zmiany rezydencji podatkowej,
  • likwidacji spółek komandytowych, akcyjnych oraz z o.o.,
  • odpowiedzialności członków zarządu spółek kapitałowych,
  • windykacji należności (na drodze sądowej),
  • kontroli oraz postępowań podatkowych, celnych i ZUS,
  • prawa karnego, gospodarczego i karno - skarbowego.

Optymalizacja podatkowa dla firm

Kancelaria zatrudnia również doświadczonego doradcę podatkowego, który służy radą właścicielom firm oraz startupów, a także zajmuje się sporządzaniem wszystkich dokumentów i rozliczeń podatkowych wraz z terminowym złożeniem do lokalnych urzędów. Ponadto adwokaci wyjaśnią wszelkie kwestie związane z tzw. karuzelą VAT oraz podpowiadają klientom, w jaki sposób nie dać się oszukać podczas prowadzenia własnego biznesu.

Na firmowej stronie można zapoznać się ze szczegółami wszystkich proponowanych usług prawnych i podatkowych. Dodatkowo, adwokaci dzielą się wiedzą udostępniając bezpłatne porady i branżowe wpisy.

Data dodania: 22-10-2021
Autor: Andrzej Kaźmierczak
Źródło:
https://jztl.pl/porady-prawne-warszawa-mokotow/


Opinie o Ziobrowski Tax & Law


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy