Szyldy reklamowe w Warszawie - kto wykonuje najlepiej?


Nazwa firmy: Neo Reklamy

Adres: Przemysłowa 44

Miejscowość: Wola Rębkowska

Kod pocztowy: 08-410

Telefon: 505 788 464

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Jeśli szukasz wykonawcy nośników reklamowych, które będą wyglądały doskonale, to z pewnością oferta stołecznej firmy w pełni cię zadowoli. Firma Neo Reklamy od wielu lat jest uznawana za lidera w swojej branży. Projektuje i produkuje elementy reklamowe dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, klubów sportowych i instytucji publicznych. 

Wśród grupy najpopularniejszych produktów znajdują się banery, tablice reklamowe oraz szyldy. Całość jest wykonywana na maszynach, umożliwiających tworzenie dużych arkuszy. To powoduje, że oferta jest praktycznie nieograniczona, jeśli chodzi o moce produkcyjne. Wielokrotnie tworzono już reklamy, które były widoczne na elewacjach wieżowców, ostach lub trybunach sportowych. 

Szyldy reklamowe z Warszawy montowane są miejscach docelowych przez wewnętrzną ekipę serwisową. Klient ma wtedy pewność, że usługa została wykonana jak należy. Ta sama grupa pracowników jest także do dyspozycji w przypadku, gdy któryś z elementów ulegnie uszkodzeniu. Możliwości technologiczne pozwalają tworzyć szyldy z elementami trójwymiarowymi. To doskonałe narzędzie promocji w niemal wszystkich branżach. 

Dużym zainteresowaniem cieszą się także inne formy reklamowe. Jest to na przykład oklejanie samochodów. Cena w tym przypadku jest ustalana na podstawie wybranego rodzaju folii oraz oklejanej powierzchni. Im jest ona większa, tym końcowy rachunek będzie wyższy. Potrzeba dużego doświadczenia, aby nieregularne kształty auta wypełnić folią klejąca. Montażyści z warszawskiej firmy doskonale wiedzą, jak postępować z każdą nierównością. Oklejanie może się odbywać w miejscu ustalonym przez klienta, ale może to być także przygotowana hala, na terenie producenta naklejek. Z uwagi na oddziaływanie kleju, tego rodzaju czynności nie wolno wykonywać na rozgrzanej karoserii. 

Aby złożyć zapytanie ofertowe, wystarczy skontaktować się z wykonawcą, który szybko wyceni zaplanowany projekt. Poda także ewentualny czas produkcji i montażu, a także zaproponuje kilka rozwiązań do wyboru.  

Data dodania: 05-11-2021
Autor: Julian Kowalski
Źródło:
http://www.neoreklamy.pl/szyldy-i-tablice-informacyjne


Opinie o Neo Reklamy


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy