Czy warto wynajmować domy w Szczecinie?


Nazwa firmy: BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska

Adres: Jagiellońska 18

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-362

Telefon: 91 820 26 26

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Osoby szukające przyjaznego lokalu do mieszkania dla swojej rodziny powinny sprawdzić ofertę biura KING Nieruchomości. Jest to działająca od wielu lat w branży nieruchomości firma, którą tworzą doświadczeni agenci. Dzięki ich pomocy istnieje możliwość szybkiego znalezienia odpowiedniego domu, który będzie spełniał oczekiwania wszystkich członków rodziny. Na terenie województwa zachodniopomorskiego znajduje się wiele obiektów, które są przystosowane do potrzeb rodzin z małymi dziećmi. Są to nieruchomości posiadające podwórko, które można w dowolny sposób przystosować do swoich oczekiwań, np. montując huśtawkę. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych domów można sprawdzić na portalu online. Dostępne na nim zdjęcia i opisy potwierdzają stan faktyczny konkretnej posiadłości.

Przy każdej ofercie znajduje się cena wynajmu, którą można negocjować. Właściciele domów, którzy przez dłuższy okres nie mogą znaleźć odpowiedniego klienta, mogą obniżyć ostateczną kwotę nawet o kilkanaście procent. Domy na wynajem w Szczecinie znajdują się m.in. w pobliżu Jeziora Dąbie oraz nieopodal drogi S3. Dzięki temu istnieje możliwość wypoczywania na terenach zielonych oraz możliwość szybkiego wyjechania z miasta np. do Świnoujścia.

Specjalizacja powyższego przedsiębiorstwa dotyczy różnego rodzaju nieruchomości, które znajdują się w stolicy województwa zachodniopomorskiego i w okolicach. Dużym zainteresowaniem konsumentów decydujących się na wynajem cieszą się domy o metrażu nieprzekraczającym 150 m2. Wynika to z faktu, że koszty utrzymania takiego budynku nie są wysokie. Ponadto miesięczny koszt wynajmu zazwyczaj zamyka się w kwocie wynoszącej maksymalnie kilka tysięcy złotych. Przyjazny użytkownikowi portal umożliwia skorzystanie z wirtualnej prezentacji wybranych nieruchomości.

Opinie o BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy