Rzeczoznawca samochodowy - w jakich sytuacjach się przydaje?


Nazwa firmy: eRzeczoznawcy

Adres: L. Berensona 159P

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-287

Telefon: 668214414

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Sytuacje, w których kierowcy nie zgadzają się z opinią towarzystw ubezpieczeniowych, nie należą do rzadkości. Czasami zdarza się, że firmy tego typu celowo zaniżają wartość naprawy pojazdów, przez co ich właściciele bywają stratni. Z tego względu część z nich podejmuje współpracę z rzeczoznawcą samochodowym, który specjalizuje się w przeprowadzaniu wyceny oraz ocenie jakości napraw zlecanych warsztatom. Najprościej mówiąc, zadaniem takiej osoby jest przeprowadzanie fachowej wyceny pojazdów oraz określanie, w jaki sposób doszło do szkód. Z podobnych usług korzystają kierowcy przygotowujący się do sprzedaży auta w niedalekiej przyszłości.

Każdy rzeczoznawca samochodowy może pomóc w uzyskaniu satysfakcjonującego odszkodowania. Zainteresowani taką pomocą zaglądają na stronę erzeczoznawcy.eu, która należy do firmy specjalizującej się w tego typu usługach. To dobre rozwiązanie w przypadku właścicieli aut szukających uzasadnienia reklamacji, która zostanie wysłana towarzystwu ubezpieczeniowemu. Specjaliści dokładnie przyjrzą się danemu pojazdowi, zweryfikują powstałe szkody, wycenią je, a następnie przygotują stosowne raporty.

Dokumenty sporządzane przez rzeczoznawców zwiększają szansę uzyskania wysokiej rekompensaty, ponieważ są traktowane poważnie przez ubezpieczycieli. Ich wsparcie przydaje się też wśród nabywców samochodów używanych oraz pochodzących z innych krajów, których wartość jest wysoka. Sprawdzają oni, czy auto rzeczywiście jest bezwypadkowe i przyglądają się ogólnemu stanowi technicznemu. Każdy z nich ma odpowiednie kompetencje do wykonywania tego zawodu. Podstawą jest zaświadczenie o niekaralności oraz odbyty kurs, zakończony otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego zdobycie niezbędnych umiejętności. 

Opinie o eRzeczoznawcy


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy