Czym jest laserowy paintball w Poznaniu?


Nazwa firmy: Laser Tag

Adres: Wojciechowskiego 7

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-685

Telefon: 570 931 931

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Sposobów na wspólne spędzanie czasu w gronie rodziny lub znajomych jest całe mnóstwo. Zainteresowaniem podczas chłodniejszych dni cieszą się paintballowe rozgrywki odbywające się w niewielkich grupach. W przeszłości wykorzystywano naboje z farbami, które powodowały ból podczas trafienia, dlatego nie sprawdzały się wśród dzieci. Dziś rozrywka ta została unowocześniona, a jej podstawą są wiązki laserowe. Opisywana gra łączy pokolenia i zapewnia ogrom emocji oraz doskonałej zabawy, niezależnie od wieku. Nie wymaga wcześniejszych przygotowań ani doskonałej kondycji fizycznej, dlatego może uczestniczyć w niej każdy zainteresowany, który ma na to ochotę.

 

Podczas rozgrywki uczestnicy przyodziewają specjalne kamizelki, które nie krępują ruchów. Wygodę zapewnia także brak gogli chroniących oczy ani masek zakładanych na twarz. Przed rozpoczęciem zabawy warto założyć sportowe ubrania oraz buty na płaskiej podeszwie. To bezpieczna rozrywka ucząca zdrowej rywalizacji oraz współpracy w grupie, co przydaje się w codziennym życiu, przykładowo w szkole lub pracy.

 

Jest ona polecana ze względu na poprawę zręczności, rozwijanie koncentracji oraz myślenia strategicznego. Pomaga też spalać kalorie, ponieważ wiąże się z intensywnym ruchem, dlatego jest polecana osobom niezadowolonym z wyglądu swojej sylwetki. Na paintball laserowy w Poznaniu można zapisać się na internetowej stronie lasertagpoznan.pl. Firma, która ją prowadzi, dysponuje profesjonalnym sprzętem, a jej pracownicy szczegółowo wyjaśniają przebieg gry przed jej rozpoczęciem.

 

Punkty w trakcie trwania rozgrywek naliczane są automatycznie i są prezentowane na komputerowej tablicy. Zainteresowani wybierają spośród wielu scenariuszy zapewniających mnóstwo zabawy, które są dopasowywane do ich umiejętności i doświadczenia. Zazwyczaj rywalizacja odbywa się w zamkniętych pomieszczeniach, dlatego tego typu rozrywka znajduje zastosowanie o każdej porze roku. Uczestnicy działają w pojedynkę lub są dzieleni na niewielkie grupy, które ze sobą konkurują.

Data dodania: 04-12-2021
Autor: Gabriel Urbański
Źródło:
https://lasertagpoznan.pl/


Opinie o Laser Tag


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy