Producent drewnianych drzwi z Warszawy


Nazwa firmy: STODOM ZAKŁAD STOLARSKO-BUDOWLANY

Adres: DERLATKA 21

Miejscowość: TROJANÓW

Kod pocztowy: 08-455

Telefon: 25 682 78 84

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Drewno to naturalny i szlachetny surowiec, z którego produkuje się meble, okna oraz inne elementy, takie jak drzwi wejściowe i wewnętrzne. Cechuje się ono znakomitymi właściwościami izolacyjnymi, dlatego z łatwością tłumi dźwięki i sprawdza się między innymi w mieszkaniach znajdujących się w blokach. Pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę, co oznacza, że chroni nie tylko przed chłodem, ale i gorącem. Drewno jest materiałem ekologicznym i wolnym od toksycznych substancji. Regularnie impregnowane zachowuje swoje walory przez lata.

Znany producent z Warszawy posiadający w ofercie drzwi drewniane to Stodom. Firma sprzedaje wytrzymałe konstrukcje w kilku przedziałach cenowych, które są montowane w obiektach różnych typów. Najczęściej są to domy lub mieszkania, nieco rzadziej obiekty publiczne. Występują one w wersji pełnej lub z eleganckimi przeszkleniami, dzięki którym sprawiają wrażenie lżejszych. Atutem modeli z drewna jest uniwersalność, która powoduje, że wyglądają dobrze w każdym stylu aranżacyjnym.

Surowiec ten, niezależnie od typu, odznacza się unikalnym wyglądem i strukturą, a część drzwi ma na swojej powierzchni widoczny rysunek słojów. To wytrzymałe wyroby, które można użytkować nawet przez 80 lat przy konserwacji odpowiednimi preparatami. Kojarzą się one z elegancją i rodzinnym ciepłem, dlatego są tak chętnie wybierane. Drzwi z drewna należą do najbardziej stylowych dostępnych na rynku, przez co bardzo często zastępują inne materiały, takie jak aluminium czy PCV.

Drzwi znajdujące się w przedsiębiorstwie występują w kilku odcieniach. We wnętrzach o małym metrażu sprawdzają się szczególnie modele białe lub w jasnych kolorach, ponieważ nie sprawiają wrażenia zbyt ciężkich. Natomiast w klasycznych salonach czy domowych gabinetach idealnym rozwiązaniem okażą się drzwi w ciemniejszych wariantach. Za najsolidniejsze uznaje się konstrukcje dębowe, kojarzone z elegancją. Innym rozwiązaniem są drzwi produkowane z jesionu, sosny oraz egzotycznych gatunków. Można je też przemalowywać w dowolnym momencie.

Data dodania: 10-12-2021
Autor: Piotr Sawicki
Źródło:
http://stodom.pl/produkty/drzwi-wewnetrzne-standardowe/


Opinie o STODOM ZAKŁAD STOLARSKO-BUDOWLANY


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy