Elektroniczne zamki bez klucza - gdzie się sprawdzą?


Nazwa firmy: Pozamykaj.pl

Adres: Grunwaldzka 69

Miejscowość: Leszno

Kod pocztowy: 64-100

Telefon: 518 688 356

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


W wielu domach, oprócz drzwi wejściowych, są także inne pomieszczenia zamykane na klucz. Nie jest to wygodne, zwłaszcza kiedy każdy z zamków jest nieco inny, a klucze są do siebie podobne. Wówczas warto skorzystać z systemu, w którym wystarczy jeden klucz, aby wszyscy domownicy mieli dostęp do każdego miejsca. Nie jest to drogie rozwiązanie, dostępne w firmie ze strony pozamykaj.pl, która ma też ofertę dla obiektów firmowych i użyteczności publicznej, a jest nią zamek bez klucza lub system klucza generalnego Master Key.

Systemy te są niezwykle funkcjonalne i wygodne zwłaszcza dlatego, że ogranicza się w ten sposób ilość kluczy, które trzeba z sobą nosić. Wszystkie zamki mają takie samo kodowanie bez względu na to, czy są to wkładki do drzwi, czy też kłódki. W razie zagubienia klucza nie trzeba wymieniać wkładek, gdyż wystarczy je tylko przekodować. Takie rozwiązanie sprawdza się też w niedużych firmach, hotelach i pensjonatach, a także np. w skrzynkach energetycznych.

Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem są elektroniczne zamki  i wkładki mechatroniczne, niewymagające klucza, które są komfortowe i wyjątkowo bezpieczne. Są to zamki otwierane na kod z samoryglowaniem, co oznacza, że po otwarciu i zatrzaśnięciu drzwi, one same się uzbrajają. Jest to doskonałe rozwiązanie do budynków wielorodzinnych, firm, biur i placówek edukacyjnych. Co więcej, mogą one być otwierane kartą umożliwiającą dostęp lub zdalnie za pomocą specjalnego oprogramowania. Zabezpieczeń jest wiele, dlatego każdy klient znajdzie z pewnością takie rozwiązanie, które spełni jego oczekiwania i będzie idealnie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Między innymi przedsiębiorstwo to oferuje zamki elektroniczne:

  • na kod lub kartę,
  • na kartę zbliżeniową,
  • otwierane telefonem lub kartą,
  • szafkowe

oraz eleganckie systemy zamków do biur i hoteli.

Na stronach wspomnianej firmy dostępnych jest wiele rodzajów zamków do wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Różnią się one nie tylko, jeśli chodzi o rodzaj zamknięcia, ale też designem. 

Opinie o Pozamykaj.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy