Pożyczki pod zastaw mieszkania - świetne rozwiązanie


Nazwa firmy: Balt Credit Sp. z o. o.

Adres: Świętokrzyska 18

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-057

Telefon: +48 22 829 91 65

Oceń firmę (3 z 2 głosów)
Opis:


Co zrobić, kiedy brakuje pieniędzy, a potrzeba ich bardzo pilnie? W trudnej sytuacji są zwłaszcza przedsiębiorcy, gdyż dla nich często takie problemy oznaczają widmo bankructwa czy przynajmniej poważne straty bądź zahamowanie rozwoju. Jednocześnie zazwyczaj potrzebują oni znacznie więcej pieniędzy niż osoby prywatne, więc pożyczka od znajomych czy nawet chwilówka nie rozwiąże problemu. Kiedy nie ma szans na kredyt w banku lub z jakiegoś powodu, na przykład braku czasu, nie chce się rozpoczynać procedur, jedynym dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty zamieszczonej na stronie baltcredit.pl. Przedstawia ją firma pożyczkowa powstała z myślą o pomocy przedsiębiorcom.

Oferuje ona szybkie pożyczki udzielane pod zastaw nieruchomości. Z jej usług skorzystać może zatem każdy przedsiębiorca, który dysponuje nieruchomością - domem, mieszkaniem, działką czy lokalem usługowym - spełniającą określone kryteria. Jest to oczywiście fakt posiadania jej na własność, ale też lokalizacja - firmę interesują nieruchomości znajdujące się w większych miastach.

Jeśli tylko spełnia się te warunki, można podjąć współpracę z pożyczkodawcą, czyli ubiegać się o finansowanie, co ważne, w kwocie od 50 tys. do nawet 2,5 mln złotych. Nie ma przy tym znaczenia obecna sytuacja firmy, pożyczkodawca nie sprawdza swych klientów w spisach dłużników czy nie weryfikuje ich zdolności kredytowej. Jeśli tylko dysponują oni nieruchomością pod zastaw, mogą otrzymać pożyczkę w wybranej kwocie, nawet jeśli ich sytuacja finansowa jest obecnie bardzo zła.

To oczywiście oznacza, że przedsiębiorcy otrzymują nieocenioną pomoc. Pożyczki pod zastaw mieszkania czy domu, które proponuje firma, nierzadko pozwalają jej klientom utrzymać się na rynku, unikając bankructwa.

Data dodania: 15-12-2021
Autor: Nicole Adamska
Źródło:
https://baltcredit.pl/


Opinie o Balt Credit Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy