Którą drukarnię w Krakowie wybrać?


Nazwa firmy: Gomeo

Adres: Nowosądecka 74

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-683

Telefon: 508 323 000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Większość firm potrzebuje produktów promocyjnych nie tylko na targi czy inne wydarzenia, ale też na co dzień. Klienci zainteresowani współpracą z pewnością chętnie ją podejmą, widząc dbałość o takie szczegóły jak eleganckie wizytówki, drobne podarunki w formie kalendarza firmowego, czy koperty z logo. To może i są drobiazgi, ale składające się na wizerunek przedsiębiorstwa, dlatego warto w nie inwestować.

Wszystkie wymienione artykuły promocyjne i dużo więcej może wykonać drukarnia mająca siedzibę w Krakowie. Działa ona w branży od wielu lat i skupia wokół siebie spore grono zadowolonych klientów, którzy już wcześniej korzystali z jej usług lub mają długofalowe umowy. Dysponuje ona fachowcami i doskonałymi maszynami drukarskimi, które pozwolą na wykonanie zlecenia z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. W firmie tej wykonuje się nadruki offsetowe i cyfrowe na doskonałej jakości materiałach, dlatego efekt zawsze satysfakcjonuje zleceniodawców.

Poza katalogami, kalendarzami, kopertami itp. drobiazgami przedsiębiorstwo to przyjmuje również zlecenia na druk wielkoformatowy. Wykonuje go na odpornym na niekorzystne czynniki papierze, różnych rodzajach folii, a nawet na płycie PCV. Oferta obejmuje między innymi:

  • banery,
  • billboardy,
  • plakaty wielkoformatowe,
  • siatki Mesh,
  • backlighty,
  • reklamowe flagi

i wiele innych produktów, których celem jest poprawa wizerunku przedsiębiorstwa oraz rozpropagowanie jego produktu, usługi czy pomysłu w danym środowisku. Orientacyjny cennik firmy znajduje się na stronie gomeo.com.pl, warto jednak pamiętać, że cena może się zmienić, jeśli zadanie będzie bardziej wymagające. Drukarnia przyjmuje zlecenia na drobne i większe materiały promocyjne nie tylko od przedsiębiorców z Krakowa, ale również z innych części kraju, a także z zagranicy.

W zakładce "Realizacje" można znaleźć wiele zdjęć prac wykonanych przez tę drukarnię. Cechują się one starannym wykonaniem oraz elegancją i świadczą o wysokiej jakości pracy, jaką załoga firmy wkłada w każdy z projektów. Zlecenia wykonuje niezwykle szybko bez względu na liczbę zamówionych sztuk, a gotowe produkty wysyła kurierem za darmo do mieszkańców Krakowa. Na darmową wysyłkę mogą też liczyć klienci z innych regionów kraju, jeśli zlecenie zostanie opłacone z wyprzedzeniem. Możliwa jest też płatność kartą.

Data dodania: 28-12-2021
Autor: Nicole Adamska
Źródło:
https://www.gomeo.com.pl/


Opinie o Gomeo


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy