Czy systemy antykradzieżowe muszą być widziane przez klienta?


Nazwa firmy: Nova Sp. z o.o.

Adres: Perzycka 83

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-182

Telefon: +48 61 661 06 20

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


W XXI wieku powszechnym standardem jest, że każdy sklep posiada mniej lub bardziej zaawansowany system zabezpieczający przed kradzieżami. Taki zakup jest niezbędny, aby uchronić właściciela przed nieraz znacznymi stratami finansowymi. Inwestycja w tego rodzaju rozwiązanie jest również konieczna z uwagi na pomysłowość samych złodziei, którzy często z powodzeniem wykorzystują zarówno własną inwencję, jak i dostępne na rynku elektroniczne gadżety mające na celu oszukanie ochrony, by przeprowadzić udaną próbę kradzieży.

Złodzieje odwiedzają sklepy, udając klientów, aby przede wszystkim zlokalizować wdrożone systemy zabezpieczeń. Dużą uwagę zwracają na okamerowanie obiektu, a także rozmieszczenie bramek elektromagnetycznych. Sprawdzają też, gdzie zawieszone są lustra, które w wielu punktach sprzedażowych (szczególnie sklepach wielkopowierzchniowych) pełnią także funkcje monitorujące (dzięki zastosowanej tafli weneckiej można kontrolować działania potencjalnych złodziei z dużo bliższego poziomu niż z górnej, umieszczonej na dość sporej wysokości kamery). Według obowiązujących obecnie przepisów jest to legalne, jeżeli przy wejściu do sklepu klient zostaje poinformowany, że dany obiekt jest monitorowany i jego wizerunek może zostać uwieczniony na kamerze. Kierownictwo ani kadra danego punktu nie ma obowiązku wskazywać, gdzie urządzenia są umieszczone.

Informacja o tym, jakie systemy antykradzieżowe są stosowane w sklepie, stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa. Właściciele dbają, by wykorzystywany sprzęt był na bieżąco serwisowany, a zaopatrują się u dostawców mogących zagwarantować najwyższą jakość i trwałość proponowanych rozwiązań. Firmą, która zajmuje się od lat dystrybucją zaawansowanych technologii wspierających sklepy w ochronie ich asortymentu, jest Nova Sp. z o. o. Opracowując ofertę sprzedażową, jej pracownicy starali się odpowiedzieć w jak największym stopniu na dostrzeżone potrzeby rynkowe i zaproponować adekwatne do nich rozwiązania w dobrej cenie.

Dostępne na stronie realizatora produkty cechuje wysoka efektywność działania, prostota użytkowania oraz estetyczny wygląd. Mogą być również użytkowane w niewielkich powierzchniowo miejscach, w których nie ma zatrudnionej personalnej ochrony, a za bezpieczeństwo i brak strat towarowych odpowiada kadra sklepu i kierownik.

Data dodania: 30-01-2022
Autor: Gabriel Urbański
Źródło:
https://nova.com.pl/


Opinie o Nova Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy