Szklane panele kuchenne w Warszawie - jakie wybrać?


Nazwa firmy: GLASS DECORATOR - Szyby dekoracyjne

Adres: Kadrowa 17

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-421

Telefon: (22) 379 24 14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Firma Glass Decorator ma szeroki wybór elementów ze szkła. Wśród nich znajdują się szklane panele kuchenne w Warszawie. Są one wykonywane z wysokiej jakości szkła hartowanego, które jest odporne na zadrapania oraz stłuczenia. Producent podczas realizacji swoich projektów kieruje się najnowszymi trendami. Dzięki temu jego wyposażenie odznacza się wytrzymałym wykonaniem oraz dostosowaniem do aktualnie panujących trendów. 

Wśród propozycji znajdują się elementy do wyposażania salonu, łazienki, sypialni oraz przedpokoju. Panele do kuchni są odporne na działanie wysokich temperatur. Można umieszczać je w aneksie, pomiędzy górną a dolną częścią. Klienci mogą skorzystać z dostosowania zamówienia pod względem barwy oraz dokładnych wymiarów. W minimalistycznie urządzonych wnętrzach poleca się panele w delikatne wzory lub wersje całkowicie gładkie. Natomiast do pomieszczeń w stylu glamour o wiele lepszym rozwiązaniem będą modele o wyrazistym wyglądzie. Szklane elementy są polecane ogółem do niewielkich pomieszczeń, w tym na przykład kawalerek. Dzięki tego rodzaju dekoracjom wnętrze wydaje się bowiem optycznie większe.

Na stronie internetowej sklepu można zapoznać się z dostępnymi wzorami. Do wyboru są wzory imitujące rozmaite materiały, takie jak grafit lub brąz. Nie brakuje inspiracji naturą, na przykład w postaci paneli szklanych przypominających strumienie deszczu. Zamawiający mogą zdecydować się również na szklane lustra, które zapewniają ścianie lub meblom niemal całkowitą transparentność.

Producent szklanych elementów ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wykorzystania tego surowca w architekturze. W ofercie umieszcza jedynie wysokiej jakości produkty, które wcześniej zostały zbadane pod kątem jakości. Świadczone usługi mają kompleksowy charakter, a więc zaczynają się od wykonania projektu, a kończą na montażu. Wszystkie produkty zostały objęte dwuletnią gwarancją. Warto zapoznać się również z drzwiami szklanymi, balustradami, ogrodami zimowymi oraz okładzinami ściennymi.

Opinie o GLASS DECORATOR - Szyby dekoracyjne


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy