Pomysłowe sesje noworodkowe w Gdańsku


Nazwa firmy: Pinwheels Studio

Adres: Leszczynowa 42

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-175

Telefon: 886 156 776

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Z pomocą Pinwheels Studio można stworzyć wyjątkową scenografię do sesji noworodkowej, niemowlęcej, brzuszkowej czy rodzinnej. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również zdjęcia typu Smash Cake będące niezapomnianą zabawą dla każdej  pociechy. Decydując się na trójmiejskie studio ma się gwarancję: 

  • konkurencyjnych cen,
  • profesjonalnego podejścia,
  • przyjaznej atmosfery podczas spotkania,
  • ciekawych pomysłów na sesję,
  • wysokiej jakości fotografii.

Chcieliby Państwo skorzystać z usług fotografa, który ciekawie operuje światłem, pomysłowo dobiera tła i ciekawie układa niemowlę do ujęcia? Wystarczy umówić się na spotkanie ze specjalistą z Gdańska, aby omówić wszelkie szczegóły dotyczące sesji studyjnej. Fachowiec zagwarantuje również możliwość dojazdu do klienta, jeśli pociecha jest zbyt młoda do podróżowania. Na stronie internetowej usługodawcy zamieszczono nie tylko najważniejsze informacje dotyczące cennika czy pakietów, ale również kart podarunkowych, które są doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Wszystkie sesje noworodkowe w Gdańsku odbywają się w specjalnie przygotowanej sali, która jest doskonale doświetlona i posiada niezbędne elementy dekoracyjne aranżujące wnętrze zgodnie z oczekiwaniami klienta. Oznacza to, że sesja może być tematyczna. Wielu rodziców decyduje się na fotografie bożonarodzeniowe i wielkanocne, urodzinowe lub takie bez okazji. Każde zlecenie jest szczegółowo analizowane, dzięki czemu można dopasować ubiór niemowlęcia do przygotowanej wcześniej scenerii. Fotografie są zawsze wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w większym rozmiarze, np. jako obraz w pokoju dziecięcym bądź w sypialni rodziców.

Studio fotograficzne cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale również biznesowych. Wiele firm organizujących przyjęcia lub inne eventy współpracuje z gdańskim fotografem. Zamówione zdjęcia pociech mogą znaleźć się na zaproszeniach z okazji chrztu bądź urodzin. Grupa specjalistów od oświetlenia, scenografii, obróbki zdjęć i fotografowania dokłada wszelkich starań, aby spotkanie odbywało się w przyjaznej oraz profesjonalnej atmosferze. Dla ustalenia wszelkich szczegółów dotyczących sesji zaprasza się do kontaktowania telefonicznego. Więcej o kosztach i wyposażeniu studia znajduje się na stronie WWW.

Data dodania: 21-02-2022
Autor: Hubert Mazurek
Źródło:
https://www.pinwheelsstudio.com/sesja-noworodkowa/


Opinie o Pinwheels Studio


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy