Organizacja konferencji na terenie Poznania


Nazwa firmy: oki event

Adres: Grunwaldzka 33b

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-783

Telefon: 693 277 778

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Samodzielna organizacja konferencji czy dużego firmowego wydarzenia jest niezwykle stresująca i czasochłonna. Nie zawsze też pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą i znajomościami, aby przygotować wszystko w sposób w pełni profesjonalny. Samo znalezienie odpowiedniego miejsca na organizację tego typu wydarzenia niestety nie wystarczy i nie gwarantuje, że impreza czy konferencja będzie udana. W takich sytuacjach najlepiej zdać się na doświadczenie profesjonalistów, którzy od lat zajmują się organizacją różnego rodzaju wydarzeń firmowych.

W ofercie marki OKI-EVENT działającej na terenie Poznania dostępna jest organizacja konferencji, kongresów oraz szkoleń. Przede wszystkim firma po wstępnej rozmowie z klientem zaproponuje odpowiednie miejsce na organizację planowanego wydarzenia z uwzględnieniem m.in. liczby uczestników, czasu trwania oraz tematyki organizowanego wydarzenia. Ponadto poznańska marka zajmie się m.in.:

  • wyposażeniem obiektu w niezbędne sprzęty audio-video,
  • obsługą transmisji online prowadzonych konferencji,
  • tłumaczeniem wystąpień,
  • przygotowaniem materiałów informacyjnych dla uczestników,
  • obsługą fotograficzną,
  • cateringiem.

Ponadto firma jest w stanie zająć się organizacją firmowego bankietu dla zaproszonych gości. Warto zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat wszystkich proponowanych usług, ponieważ marka jest w stanie spełnić oczekiwania niemal każdego klienta - bez względu na rodzaj i formę planowanego wydarzenia. Poznańska firma eventowa podchodzi do każdej współpracy indywidualnie proponując gotowe rozwiązania przed podpisaniem umowy.

Podjęcie współpracy z zewnętrzną firmą pozwala odciążyć właścicieli oraz pracowników, którzy powinni jedynie kontrolować postępy organizacyjne i być w stałym kontakcie z zatrudnianymi organizatorami. Oczywiście przed podjęciem decyzji o powierzeniu organizacji konferencji określonej marce zawsze należy zweryfikować opinie na temat jakości obsługi oraz zadowolenia samych uczestników przeprowadzanych szkoleń i kongresów.

Data dodania: 22-02-2022
Autor: Gabriel Urbański
Źródło:
https://www.oki-event.com/oferta/konferencje-poznan/


Opinie o oki event


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy