Jaka jest cena podświetlanego kasetonu z dibondu?


Nazwa firmy: produktyreklamowe.com.pl

Adres: Główna 38

Miejscowość: Brzezia Łąka

Kod pocztowy: 55-093

Telefon: 663 787 665

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Pragnąc wygrać z konkurencją, każda firma stara się przyciągnąć klientów. Nie od dziś wiadomo, że dowolny produkt czy usługa wymagają promocji, gdyż w przeciwnym razie będzie trudno je sprzedać, nawet jeśli będą doskonałej jakości. Duże przedsiębiorstwa zwykle mogą sobie pozwolić na szeroko zakrojone akcje marketingowe, mniejsze szukają innych sposobów.

Szukając możliwości wyróżnienia firmy czy produktu, warto odwiedzić stronę produktyreklamowe.com.pl należącą do przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji rozmaitych reklam świetlnych. Nie ma znaczenia, jak duże będzie zlecenie, ponieważ przedsiębiorstwo to dysponuje parkiem maszynowym wyposażonym w zaawansowane urządzenia, na których można wykonać każde zadanie. Jego atutem jest też świetnie wykwalifikowana i kreatywna załoga, która poradzi sobie nie tylko z adaptacją pomysłu zleceniodawcy, ale też może stworzyć zupełnie nowy projekt reklamy, idealnie dopasowany do rodzaju działalności promowanej firmy i oczekiwań jej właściciela.

Pośród wielu propozycji reklam warto wybrać kaseton z dibondu, którego cena określana jest indywidualnie w zależności od wielkości, rodzaju czy opcji dodatkowych. Dibond to kompozyt aluminiowy, cechujący się wyjątkową lekkością i łatwością kształtowania, dlatego lico i boki wykonane są z jednej płyty zaginanej krawędziowo. Produkty te są:

  • eleganckie, 
  • estetyczne,
  • trwałe
  • lekkie,
  • odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne,
  • przystosowane do oklejania lica folią w wybranym przez klienta kolorze.

Dibond, noszący też inne nazwy, w zależności od producenta, pozwala na wykonanie każdego, najbardziej niestandardowego zamówienia. Dzięki wielu możliwościom obróbki, połączenie frontu z tyłem jest niewidoczne.

Kasetony te mogą być jedno- lub dwustronne, wyposażone w doskonałe jakościowo soczewkowe moduły LED, których ilość uzależniona jest od wielkości reklamy. Dwustronne kasetony doposażone są w specjalne nogi montażowe. To wersja podstawowa, ale można też skorzystać z wielu innych, płatnych dodatkowo opcji. Mogą to być na przykład:

  • logo lub inne znaki wystające ponad powierzchnię i wycinane laserowo,
  • czujniki zmierzchu.

Przedsiębiorstwo to działa na terenie całego kraju i do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Aby dowiedzieć się więcej, czy złożyć zamówienie, wystarczy skontaktować się z jego przedstawicielem.

Data dodania: 27-02-2022
Autor: Gabriel Urbański
Źródło:
https://produktyreklamowe.com.pl/kasetony-z-dibondu


Opinie o produktyreklamowe.com.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy