Zajęcia sportowe z kartą multisport w Pruszkowie


Nazwa firmy: MICHAŁ ŚLIWIŃSKI "MICHALINASPORT"

Adres: Jasna 2

Miejscowość: Pruszków

Kod pocztowy: 05--80

Telefon: 504 199 499

Oceń firmę (4 z 1 głosów)
Opis:


Karta benefitowa MultiSport jest najczęściej formą bonusu czy premii udzielanej pracownikom danego przedsiębiorstwa. Niektórzy korzystają z karty dosyć aktywnie, a inni z kolei nie do końca wiedzą, jak właściwie jej użyć. W pierwszej kolejności należy sprawdzić, jaki dokładnie rodzaj karty został zakupiony przez pracodawcę, dzięki czemu jej użytkownik będzie mógł zweryfikować, z jakich atrakcji może na co dzień korzystać oraz w jakiej częstotliwości. Najczęściej MultiSport uprawnia do wejścia do takich obiektów jak:

  • baseny i aquaparki,
  • siłownie oraz fitness kluby,
  • szkoły sztuk walki,
  • parki linowe i ścianki wspinaczkowe,
  • korty tenisowe,
  • lodowiska.

Kolejny krok pozwalający w pełni wykorzystać posiadaną kartę, to sprawdzenie online, jakie obiekty zlokalizowane w obrębie danej miejscowości honorują tego typu benefity. Po uzyskaniu tak szczegółowych informacji będzie można wybrać odpowiednie zajęcia pasujące do indywidualnych zainteresowań i sportowych umiejętności. Z całą pewnością warto próbować nowych rzeczy i postawić na nieoczywiste wybory. Idealnym przykładem jest nauka gry w tenisa, która cieszy się w ostatnim czasie nieustającą popularnością.

Marka Śliwiński Sports posiadająca nowoczesne korty tenisowe nieopodal Prudnika akceptuje karty MultiSport. Dzięki temu okoliczni mieszkańcy (głównie pochodzący z Prudnika oraz Warszawy) mogą zapisać się na indywidualne zajęcia z doświadczonym trenerem lub zarezerwować kort. Najczęściej gra odbywa się w gronie znajomych czy też członków rodziny i jest to doskonała forma spędzania wolnego czasu. Nieco bardziej doświadczeni tenisiści mogą również zainteresować się męską i kobiecą ligą tenisa trenującą na pruszkowskich kortach.

Jeśli ktoś nie do końca wie, czy posiadana karta benefitowa uprawnia go do korzystania z kortów tenisowych (oraz w jakim dokładnie wymiarze) najlepiej, aby zwrócił się z takim zapytaniem do pracowników obiektu. Z pewnością klient otrzyma stosowną pomoc oraz będzie mógł od razu umówić się na pierwszą lekcję gry w tenisa.

Data dodania: 12-03-2022
Autor: Norbert Sawicki
Źródło:
https://sliwinskitenis.pl/


Opinie o MICHAŁ ŚLIWIŃSKI "MICHALINASPORT"


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy