Czym zajmuje się detektyw w Szczecinie?


Nazwa firmy: Averto Sp. z o. o.

Adres: Śląska 32a

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70--43

Telefon: 513 513 150

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Agencje detektywistyczne cieszą się coraz większą popularnością. Okazuje się, że prywatny detektyw może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów. Z jego usług korzystają osoby indywidualne i klienci biznesowi. Co konkretnie można zlecić pracownikom agencji?

Jedną z najczęściej poruszanych spraw jest zbieranie dowodów do rozprawy rozwodowej. Detektyw w Szczecinie może dyskretnie zrobić zdjęcia wskazujące na zdradę małżonka i uzyskać argumenty sprzyjające orzeczeniu o winie. Takie zlecenia wymagają empatii oraz umiejętności profesjonalnego śledzenia osób. Prywatni detektywi zajmują się także wykrywaniem podsłuchów. W tym celu posługują się specjalistycznym sprzętem. Ich misją jest ochrona klienta przed wyciekiem ważnych informacji. Podsłuchy bywają spotykane na przykład w przedsiębiorstwach i są częścią działań nieuczciwej konkurencji. Osoby prowadzące firmę mogą zdecydować się też na identyfikację nielojalnych pracowników, którzy dopuszczają się na przykład zdradzania tajemnic biznesowych lub przekrętów na rzecz własnych korzyści osobistych i finansowych.

Ponadto agencji można zlecić takie usługi jak:

  • uzyskiwanie materiałów potrzebnych do przeprowadzenia badań DNA,
  • ustalanie spadkobierców i członków rodziny,
  • windykację długów, które wynoszą ponad 200 000 złotych,
  • monitoring oficjalny lub dyskretny,
  • pomoc w ochronie dzieci i śledzenie szkodliwych treści, z jakimi stykają się w Internecie.

Więcej informacji na temat zakresu działań prywatnych detektywów można znaleźć na stronie internetowej averto.com.pl. Pracownicy agencji posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz duże doświadczenie, które pozwala im na ochronę poufnych informacji oraz niezauważalne dla osób postronnych zdobywanie dowodów w różnych sprawach.

Data dodania: 14-03-2022
Autor: Matylda Lewandowska
Źródło:
https://averto.com.pl/


Opinie o Averto Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy