Spedycja krajowa i międzynarodowa: na czym polega?


Nazwa firmy: Francepol Sp. z o.o.

Adres: Zatorze 9

Miejscowość: Stary Kisielin

Kod pocztowy: 66-002

Telefon: 683258343

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Firmy przewoźnikowe świadczą swoje usługi zazwyczaj zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów. Taką ofertę ma również firma opisana pod adresem francepol.com. Wśród wykonywanych usług znajduje się transport całopojazdowy i drobnicowy. Ta pierwsza opcja jest przeznaczona do transportu wyrobów wielkogabarytowych, jako że pozwala na wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni, a jednocześnie umożliwia uzyskanie maksymalnego obciążenia przyczepy. W ten sposób przewóz jest nie tylko bardziej efektywny, ale również ekologiczny i ekonomiczny. Tymczasem transport drobnicowy jest przeznaczony przede wszystkim do produktów występujących w znacznie mniejszych ilościach.

Osobną kategorią jest transport produktów sypkich, w tym przede wszystkim żywności, materiałów budowlanych oraz preparatów chemicznych. Jest on realizowany za pomocą wywrotki lub specjalnych silosów. Należy wówczas zadbać o odpowiedni poziom czystości, zwłaszcza jeśli dana przestrzeń służy do transportu towarów różnego typu. Czyszczenie silosu lub wywrotki musi odbywać się zgodnie z określoną procedurą. Spedycja krajowa i międzynarodowa obejmuje wszystkie miejsca na terenie Polski, Unii Europejskiej, a także Ukrainy. Firma przykłada szczególną uwagę do tego, aby odpowiednio zabezpieczyć przewożony towar, dzięki czemu trafia on do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie. Wszystko zaczyna się od momentu rozłożenia towaru, który musi być zawsze odpowiednio umiejscowiony w obrębie przestrzeni pojazdu.

Osoby korzystające z usług tego przewoźnika mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie załatwienia formalności, w tym dokumentów i pozwoleń. Firma zatrudnia jedynie doświadczonych kierowców. Ich trasy są zawsze układane w ten sposób, aby przewóz zajął jak najmniej czasu. 

Przedsiębiorstwo dysponuje profesjonalną flotą, która przechodzi regularne kontrole pod względem stanu technicznego. Dzięki temu wszystkie samochody odznaczają się wysoką sprawnością. Warto zapoznać się z usługami tego przedsiębiorstwa, niezależnie od tego, czy szuka się partnera do jednorazowej współpracy, czy firmy, która będzie realizowała regularne zlecenia. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w pracy z producentami działającymi w różnych branżach. Chcąc dowiedzieć się więcej na temat oferty można także skontaktować się z przedstawicielami.

Data dodania: 22-05-2022
Autor: Norbert Sawicki
Źródło:
https://francepol.com/pl/spedycja


Opinie o Francepol Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy