Inwestycje w nieruchomości poza Polską - jaka firma zajmuje się doradztwem w tym zakresie?


Nazwa firmy: Nieruchomości Bułgaria

Adres: Kalwaryjska 90

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-504

Telefon: +48 882 945 432

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Coraz więcej osób z Polski próbuje swoich sił na zagranicznych rynkach inwestycyjnych. Jest to związane z coraz większą migracją i dostrzeganiem dostępnych możliwości zarobku krótko i długoterminowego, w zależności od wybranego kierunku inwestycji. Dużym powodzeniem cieszy się lokowanie oszczędności w rynek nieruchomości w atrakcyjnych turystycznie regionach. Co istotne, wielu chętnych na kupno działki, domu, mieszkania w ciepłym rejonie świata nie bierze pod uwagę znanych kurortów, gdzie jest duża konkurencja oraz zawrotne ceny, ale szuka alternatyw w miejscach mniej uczęszczanych. Dzięki czemu mogą później reklamować wynajem jako cichą, ale przyjazną turystom strefę do spokojnego wypoczynku, co jest obecnie bardzo doceniane przez wielu klientów.

Przeznaczając zgromadzone środki na inwestycje w nieruchomości za granicą, trzeba przede wszystkim orientować się w lokalnym prawie, o czym inwestorzy często zapominają. Procedura kupna - sprzedaży przy nieznajomości zasad legislacyjnych może generować wyższe koszty oraz spore problemy organizacyjne, z którymi musi borykać się nabywca. Warto więc samemu prześledzić, jakie obowiązki prawne czekają nowego właściciela nieruchomości. Alternatywą jest znalezienie kompetentnego doradcy. Osobom zainteresowanym lokacjami w Bułgarii, w tym położonymi tuż nad brzegiem Morza  Czarnego z pewnością przyda się pomoc oferowana przez firmę Adres Inwestor z Krakowa. 

Proponowane wsparcie to doradztwo w wielu bardzo istotnych kwestiach związanych z zakupem nieruchomości w kraju z Półwyspu Bałkańskiego. Kadra doskonale orientuje się w lokalnym prawie oraz w imieniu klienta koordynuje całą transakcję, w tym weryfikuje prawdziwość oraz legalność oferty sprzedającego. Tego typu czynności są bardzo trudne, a nawet niemożliwe do przeprowadzenia samodzielnie. Problemem jest także bariera językowa. Skorzystanie z pomocy biura pozwala pokonać tego typu kłopoty, a także wiele innych. Sama inwestycja w Bułgarii to perspektywiczny kierunek lokowania środków.

Data dodania: 20-03-2022
Autor: Piotr Sawicki
Źródło:
https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/


Opinie o Nieruchomości Bułgaria


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy