Kto dokonuje wyceny przedsiębiorstw w Poznaniu?


Nazwa firmy: Aneta Dembska - Biuro Wyceny Nieruchomości

Adres: Milczańska 18i

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-131

Telefon: 501 056 501

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Prowadzenie przedsiębiorstwa to odpowiedzialne zadanie. Każdy błąd może powodować kolosalne straty. Dotyczy to również niedoszacowania lub przecenienia działającego na rynku podmiotu - czy to własnego, czy tego należącego do konkurencji lub stwarzającego możliwości fuzji. 

Aby mieć pewność, że wartość kapitału została oszacowana prawidłowo, najlepiej jest zlecić dokonanie tego profesjonaliście. Rzeczoznawca dysponuje wiedzą, doświadczeniem i narzędziami, które pozwalają mu przeprowadzić rzetelną estymację. Z rynkowego punktu widzenia dobrze jest znać obiektywną wartość działającego na nim podmiotu, ani go nie przeceniając, ani nie nie doceniając jego pełnego potencjału. Rzetelne doradztwo i dogłębna analiza rynku nieruchomości, jaką oferuje swoim klientom Biuro Wyceny Nieruchomości Anety Dembskiej, niosą niezliczone korzyści dla każdego przedsiębiorcy. Pomagają w stworzeniu spójnej inwestycyjnej wizji i opracowywaniu długotrwałej strategii biznesowej, co w prosty sposób przekłada się na rynkowy sukces. Wycena przedsiębiorstw w Poznaniu, dla której dokonania bardzo ważna jest rola majątku nieruchomego, jest dokonywana przez eksperta w oparciu o zasady i zalecenia Polskiej Federacji Rzeczoznawców Majątkowych. 

Aby móc określić wartość nieruchomości komercyjnej powinno się dysponować aktem notarialnym, potwierdzającym fakt jej nabycia, numerem Księgi Wieczystej, rzutem lokalu, mapą zasadniczą, wypisem z rejestru gruntów oraz dokumentacją techniczną. 

Więcej informacji na temat zasad współpracy i tego, jak przygotować się do dokonania wyceny majątku, zamieszczono na stronie internetowej poznańskiego rzeczoznawcy. Podano tam również dane kontaktowe. W razie wątpliwości warto wysłać zapytanie.

Data dodania: 04-07-2022
Autor: Gabriel Urbański
Źródło:
http://dembscy.pl/


Opinie o Aneta Dembska - Biuro Wyceny Nieruchomości


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy