Leczenie łysienia w Poznaniu - jaka metoda?


Nazwa firmy: Mediwa Clinic

Adres: Ułańska 19

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-748

Telefon: (+48) 510-084-711

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Utrata włosów nigdy nie jest witana z entuzjazmem, a kiedy zjawisko to staje się nasilone, rodzi wielkie problemy i kompleksy. Wydaje się, że jest ono szczególnie niepożądane w przypadku kobiet, paniom jednak tak naprawdę łatwiej jest maskować przerzedzenie włosów niż mężczyznom. Panowie zmagający się na przykład z zakolami miewają na tym punkcie wielkie kompleksy, tym bardziej że tego rodzaju problemy pojawiają się u coraz młodszych mężczyzn. Czy można z tym coś zrobić?

Wiele zależy od tego, z jakim typem łysienia ma się do czynienia. Jeśli włosy traci się na skutek ubogiej diety, stresu czy stosowania jakichś leków, sytuację tę można odwrócić. Zwykle jednak przyczyną zakoli czy łysienia głowy na czubku jest łysienie androgenowe, a z tym nie poradzą sobie standardowe działania czy kosmetyki, a nawet środki apteczne. Na szczęście jednak nie oznacza to, że nie można nic zrobić - z pomocą przychodzi medycyna. Oczywiście nie chodzi tu o tak kosztowne inwestycje jak przeszczep włosów, który w dodatku jest metodą dość inwazyjną. Gabinet MEDIWA CLINIC, oferując leczenie łysienia w Poznaniu, ma dużo bardziej dostępne rozwiązanie - kurację osoczem bogatopłytkowym. Metoda ta jest już dobrze znana, gdyż jest często stosowana w zakresie upiększania i odmładzania skóry. Okazuje się, że osocze, preparowane na bazie własnej krwi pacjenta, wcześniej od niego pobranej, równie dobry wpływ wykazuje na skórę głowy, cebulki i mieszki włosowe, silnie je odżywiając i natleniając.

Ponieważ zabieg ten polega na wstrzykiwaniu własnej krwi pacjenta, a nie jakiegoś preparatu, nie rodzi żadnego ryzyka, nawet reakcji uczuleniowych, można zatem poddawać mu się bez obaw. Jego skuteczność jest zaś bardzo wysoka.

Data dodania: 10-08-2022
Autor: Gabriel Urbański
Źródło:
https://problemskora.pl/leczenie-lysienia-poznan/


Opinie o Mediwa Clinic


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy