Która drukarnia fleksograficzna w Warszawie oferuje dobrej jakości etykiety?


Nazwa firmy: ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA

Adres: Piaskowa 138

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Kod pocztowy: 97-200

Telefon: (+48) 44 789 08 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Rozumiejąc potrzebę reklamy, wielu producentów szuka doświadczonych firm produkujących opakowania oraz etykiety, pozwalające wyróżnić ich towary spośród produktów innych firm. Każdy z nich pragnie, aby zamawiane oznakowania były nie tylko trwałe, ale też efektowne i atrakcyjne dla potencjalnego nabywcy. Chętnie nawiązują współpracę z przedsiębiorstwami wykorzystującymi nowoczesne technologie druku oraz zatrudniającymi kadrę znającą się na marketingu.

Wszystko to może zaoferować drukarnia fleksograficzna działająca pod Warszawą i mająca klientów z wielu branż, którzy cenią sobie jej:

  • profesjonalizm,
  • kreatywność,
  • uczciwość,
  • terminowość.

Jest to spółka, dostępna na stronie aniflex.pl, przyjmująca zlecenia na wykonanie małych i dużych nakładów. O profesjonalizmie jej pracowników produkcji może świadczyć chociażby fakt, że opracowali i opatentowali druk hybrydowy, będący połączeniem technologii fleksograficznej i cyfrowej. Zatrudnia też doświadczonych, kreatywnych grafików, którzy chętnie podpowiadają różne rozwiązania i potrafią stworzyć wyjątkowe projekty oraz profesjonalnie przygotować je do druku.

Dzięki zastosowanych technologiom drukarskim produkowane tam etykiety są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, a barwy mają idealne odzwierciedlenie. Przy mniejszych nakładach firma najczęściej stosuje druk cyfrowy, a do produkcji wielonakładowej tańszą technikę fleksograficzną. Druk hybrydowy wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zaawansowane dekorowanie etykiet w niskich nakładach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie firmy, gdzie dostępne są też dane do kontaktu i wygodny formularz. Pracownicy działu handlowego chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przyjmą zamówienie.

Opinie o ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy