Puchowa poduszka dla osoby obłożnie chorej - gdzie zamówić?


Nazwa firmy: Pro-Eco Karolina Kasprzak

Adres: Łężyca-Budowlanych 7C

Miejscowość: Zielona Góra

Kod pocztowy: 66-016

Telefon: 788 288 477

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Osoba obłożnie chora wymaga nie tylko fachowej opieki medycznej, ale też odpowiednich warunków mieszkalnych. Kluczowe jest zapewnienie jej właściwego komfortu zarówno w trakcie dnia, jak i nocy. Jeśli schorzenie uniemożliwia powstanie z łóżka, priorytetem jest zadbanie, by pacjent mógł leżeć wygodnie, w cieple. Jednocześnie należy dołożyć starań, by ciało chorego się nie przegrzewało, co ma często miejsce, jeśli jest on przykryty kołdrą wykonaną ze sztucznego, nieoddychającego materiału, na przykład poliestru. 

Dobrym pomysłem jest wyposażenie łóżka osoby z różnymi problemami zdrowotnymi w pościel z bawełny. To miękka, przewiewna oraz zapewniająca komfort termiczny materia, którą można bezproblemowo prać w pralce, zachowując oznaczenia producenta. Warto też upewnić się, że z tego rodzaju tkaniny są uszyte również kołdra oraz poduszka. Aby nabyć taki zestaw, nie trzeba poszukiwać w swojej okolicy sklepów z bielizną pościelową bądź też medycznych. Wchodząc na stronę poscielrodzinie.pl, można zamówić komplet elementów pasujących zarówno na jednoosobowe łóżko, jak i na dużych rozmiarów, łoże małżeńskie. Jako uzupełnienie dostawca poleca niewielkie podusie typu "jaśki". Świetnie sprawdzą się do podparcia pleców bądź głowy chorego na przykład podczas jedzenia lub oglądania telewizji. 

Aby pomóc osobie leżącej uniknąć innych niewygód związanych z jej stanem zdrowia, warto wybrać modele do okrycia i pod głowę, które są wypełnione naturalnym wsadem, na przykład z gęsiego pierza. Jest to surowiec, który nie powoduje alergii, jednocześnie świetnie chroni przed chłodem. W lecie pomaga absorbować wilgoć, co zapobiega przegrzewaniu się ciała nawet w największe upały. Puchowa poduszka lub kołdra z taką zawartością mogą być odświeżane w pralce bądź też za pomocą urządzenia generującego parę (lepsza opcja dla chorego).

Zapewnienie komfortu osobie niemogącej wstać, zmuszonej do przebywania stale w jednej, leżącej lub półleżącej pozycji, to jeden z czynników, które mogą wpłynąć pozytywnie na jej stan zdrowia, także na psychikę. Warto zatem potraktować nabycie zestawu wypełnionego dobrej jakości wsadem jako inwestycję w poprawę kondycji ciała i ducha członka rodziny. Komplet należy też uzupełnić o bawełniane prześcieradło. Miękki materiał pomoże zapobiec bolesnym i trudnym w leczeniu odleżynom.

Opinie o Pro-Eco Karolina Kasprzak


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy