Gdzie zamówić online czytnik zbliżeniowy?


Nazwa firmy: ApartLock

Adres: Grunwaldzka 69

Miejscowość: Leszno

Kod pocztowy: 64-100

Telefon: 518 688 356

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych potrzeb w życiu człowieka. Obawy przed włamem  lub kradzieżą nie opuszczają osób mieszkających samotnie, starszych, chorych, mających problemy z poruszaniem się oraz mających dzieci. Aby zwiększyć ochronę, warto zastosować nowoczesne technologie, jak chociażby zamki szyfrowe. Dużym zainteresowaniem odbiorców prywatnych cieszy się ostatnimi czasy elektroniczny czytnik zbliżeniowy. To system pozwalający nie tylko na bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie z mieszkania bez klucza. Mieszkańcy mogą stosować w celu otwarcia drzwi specjalny kod, brelok dezaktywacyjny lub też posiłkować się specjalną aplikacją w telefonie. Dodatkowo czytnik monitoruje porę, o której zamek został zwolniony. Umożliwia to kontrolę, kto, kiedy oraz w jaki sposób dostał się do środka. 

Wbrew pozorom korzystanie z tak nowoczesnego rozwiązania nie jest trudne i poradzą sobie z tym nawet seniorzy nieobeznani na co dzień z nowinkami technologicznymi. Elektroniczne sterowanie zamkiem to świetny sposób, aby umożliwić wejście lub wyjście ekipie ratowniczej, jeśli znajdująca się w środku osoba nie może podejść sama do drzwi. Taka opcja ratuje wtedy zdrowie i życie człowieka.

Decydując się na montaż czytnika, warto wybrać model, który można bezproblemowo personalizować. Szeroki wybór tego rodzaju produktów w przystępnych cenach można znaleźć na stronie apartlock.pl. Dostępne tam wersje są nie tylko funkcjonalne i trwałe (można je umieszczać także na zewnątrz, z zastrzeżeniem, by nie były wystawione na wilgoć), ale też estetycznie wykonane. 

Dużym problemem dla wielu osób jest zapamiętanie kodu do drzwi, jednak istnieje szereg sposobów, by ów ciąg cyfr skutecznie wrył się do świadomości. Mogą być to pamiętne daty, na przykład urodziny lub dzień ślubu. Jeśli mieszkanie jest przeznaczone na wynajem, każdy najemca powinien mieć przypisany własny kod. Pozwoli to szybko zablokować dostęp, jeśli opłaty za lokal są nieuiszczane terminowo lub też czas umowy się skończył. 

Data dodania: 27-08-2022
Autor: Andrzej Kaźmierczak
Źródło:
https://apartlock.pl/6-czytniki-zblizeniowe


Opinie o ApartLock


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy