Butelki dla dzieci i ich rodzaje


Nazwa firmy: wyprawkowy

Adres: Słoneczna 37

Miejscowość: Brzeziny

Kod pocztowy: 95-060

Telefon: 512-667-800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Niektóre kobiety nie mogą karmić piersią lub świadomie rezygnują z tej decyzji. To właśnie między innymi z myślą o nich powstały butelki dla niemowlaków oraz nieco starszych dzieci. Przyjmują one rozmaite formy i wielkości, a część z nich może być myta w zmywarce. Za najtańsze uznaje się modele z tworzyw sztucznych, które dość często są zastępowane ich szklanymi odpowiednikami. Są one odpowiednio wyprofilowane, co przekłada się na wygodę użytkowania. W ostatnim czasie na popularności zyskują antykolkowe butelki dla dzieci, które można wykorzystywać każdego dnia. Jak wskazuje nazwa, zmniejszają one ryzyko pojawiania się kolek prowadzących do rozdrażnienia, które wiążą się ze wzdętym brzuchem, prężeniem ciała, wymiotami oraz podkurczaniem nóg. Dziecko cierpiące na kolki dużo też płacze i trudno je uspokoić.

Butelki antykolkowe znajdują zastosowanie wśród najmłodszych jedzących pokarm zbyt szybko, mających krótkie wędzidełko oraz przykładanych do piersi w niewłaściwej pozycji. Zainteresowani takimi akcesoriami mogą zajrzeć na stronę wyprawkowy.pl, prowadzonej przez sklep powstały z myślą o dziecięcych potrzebach. Wszystkie modele dostępne w katalogu mają niezbędne atesty, przez co są bezpieczne w użytkowaniu. Stanowią częsty element wyprawki wśród rodziców przygotowujących się do przyjścia na świat dziecka.

Różnica między butelkami antykolkowymi a zwykłymi tkwi przede wszystkim w budowie smoczka. Te delikatnie zakrzywione zatrzymują powietrze, dzięki czemu nie jest ono połykane wraz z mlekiem. To świetna propozycja dla rodziców chcących uchronić dzieci przed ulewaniem pokarmu Charakterystyczna konstrukcja opisywanych butelek chroni też przed niekontrolowanym wypływaniem jedzenia. Oznacza to, że maluch sam decyduje o tempie jego spożywania.

Data dodania: 20-09-2022
Autor: Nicole Adamska
Źródło:
https://wyprawkowy.pl/butelki-dla-niemowlat-40


Opinie o wyprawkowy


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy