Sprawdzony trener squasha w Warszawie


Nazwa firmy: Maciej Chądzyński Trener Squasha

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon: 501 607 094

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Interesujące zagospodarowanie wolnego czasu ma znaczenie dla każdego. Korzystając z różnych rozwiązań, ma się szansę na przykład na aktywne spędzenie wolnych chwil. Ciekawą opcję stanowi gra w squasha. Nawet osoby bez doświadczenia są w stanie w ciągu kilku godzin poznać podstawy i nauczyć się najważniejszych technik. Pozwoli to cieszyć się możliwością gry i rozwijania doświadczenia. Skorzystanie z propozycji wykwalifikowanego trenera, która opisana jest na witrynie ilovesquash.pl, to gwarancja rozwoju i zdobywania ważnych umiejętności. Warto bowiem mieć świadomość, że uprawianie tej dyscypliny to nie samo odbijanie piłeczki. Trzeba dodatkowo nauczyć się właściwej postawy ciała, odpowiednich technik odbić i nie tylko.

Sprawdzony trener jest w stanie bez problemów przekazać wiedzę oraz nauczyć podstawowych ruchów czy zachowań na korcie. To oczywiście na początek, ponieważ w późniejszym czasie oraz w przypadku osób dysponujących już jakimś doświadczeniem zakres ćwiczeń i poziom trudności są inne niż w odniesieniu do początkującego gracza. Decydując się na zajęcia squasha w Warszawie, niewątpliwie warto zwrócić uwagę na rozmaite aspekty. Dzięki nim szkolenie oraz sama gra będą przyjemnymi doświadczeniami. Jakie kwestie są ważne? Na pewno miejsce, w jakim odbywają się zajęcia. Dobrze przygotowany kort pozwala właściwie wykorzystać dostępny czas.

Jeśli idzie o osobę trenera, także warto zwrócić uwagę na jego wiedzę oraz umiejętności. Jeśli dysponuje on pozwoleniami czy na przykład uprawieniami światowej federacji, to można być pewnym, że jest to osoba o odpowiednim przygotowaniu. Dzięki swojej wiedzy może skutecznie nauczyć postawy ciała oraz technik odbić piłeczki. Oczywiście dokładny program treningu uzależniony jest od wymagań klienta oraz posiadanych już umiejętności. Jeśli idzie o kluczowe aspekty, mające znaczenie dla procesu szkolenia, nie wolno zapominać o podejściu instruktora. Skuteczny trener potrafi odpowiednio zachęcić, wytłumaczyć, a w razie potrzeby - powtórzyć ćwiczenie.

Data dodania: 16-10-2022
Autor: Matylda Lewandowska
Źródło:
https://ilovesquash.pl/


Opinie o Maciej Chądzyński Trener Squasha


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy