Szkolenie ISO 14001 – jakie są założenia normy?


Nazwa firmy: PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA

Adres: Ostrowskiego 30

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 53-238

Telefon: +48713551808

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


ISO 14001 jest międzynarodową normą dotyczącą ochrony środowiska. Opisuje zestaw porad, które wykorzystuje się, aby pomóc organizacjom we wdrożeniu i utrzymaniu skutecznego systemu zarządzania środowiskowego. Stosują go one po to, aby identyfikować, oceniać i redukować wpływ, jaki wywierają na środowisko poprzez swoją działalność.

Istnieje wiele korzyści z wdrożenia ISO 14001, w tym między innymi:

  • Poprawa polityki środowiskowej i zgodności z przepisami.

  • Zwiększenie przewagi nad konkurentami.

  • Redukcja kosztów.

  • Spełnienie wymagań przepisów rządowych.

Certyfikat można uzyskać za pośrednictwem akredytowanej jednostki certyfikującej. Powinna ona przeprowadzić kompleksowy audyt, który obejmuje wizytę audytora wraz ze sprawdzeniem istniejącej dokumentacji SZŚ, przegląd wszystkich obowiązujących przepisów i regulacji oraz wywiad przeprowadzony na miejscu z kierownikami każdego działu lub z oddziałem firmy zaangażowanym w sprawy ochrony środowiska. Certyfikat ISO 14001 ma określony okres ważności, który różni się w zależności od jurysdykcji. Najczęściej okres ten wynosi pięć lat. Jeśli po upływie tego czasu chce się odnowić swoją akredytację, należy przejść przez kolejny proces oceny i certyfikacji.

Żeby zwiększyć szanse na uzyskanie certyfikatu, warto przejść szkolenie w zakresie wymogów stawianych w jego dokumentacji. Szkolenie ISO 14001 oferuje przedsiębiorstwo Proqual. Jest ono przeprowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Zajęcia obejmują zarówno część teoretyczną, jak i warsztaty, podczas których testowane są umiejętności pracowników w zakresie wdrażania procedur. Firma zajmuje się również organizacją wielu innych kursów i szkoleń, przeznaczonych dla kadry zarządzającej.

Opinie o PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy