Home staging w Krakowie – z czyich usług skorzystać?


Nazwa firmy: SMOG Studio

Adres: Dajwór 20

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31--05

Telefon: 600408424

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Rynek nieruchomości jest konkurencyjny. Skuteczny sposób na przyciągnięcie większej liczby kupujących stanowi home staging. Poprzez przygotowania zrealizowane niewielkim kosztem nieruchomość prezentuje się atrakcyjniej, a tym samym zachęca do zakupu. Zmiany polegają przede wszystkim na odpowiednim wykorzystaniu oświetlenia, ułożeniu mebli oraz akcesoriów, takich jak rośliny lub dzieła sztuki.

Home stager, a więc osoba zajmująca się przygotowywaniem domów do sprzedaży w profesjonalny sposób, zaczyna od usunięcia osobistych rzeczy z widoku. Następnie zmienia układ mebli, usuwa wszelkie zabrudzenia oraz instaluje nowe oświetlenie. Wszystko po to, aby potencjalni kupujący widzieli się w roli mieszkańców. Istnieją dwa główne powody, dla których warto skorzystać z tego rodzaju usługi: po pierwsze, dzięki ładnej prezencji domu można otrzymać za niego wyższą kwotę, a po drugie odpowiednia aranżacja zwiększa szanse na to, że nieruchomość zostanie szybciej sprzedana.

Firma opisana na stronie internetowej smogstudio.pl oferuje home staging w Krakowie. Usługa jest wykonywana w ten sposób, aby uwypuklić wszystkie atuty danego miejsca. W tym celu aranżator wykorzystuje znane sobie sztuczki aranżacyjne, których koszt nie jest wysoki. Z oferty korzystają nie tylko właściciele mieszkań i domów, ale również osoby prowadzące hotele i pensjonaty. Home staging zwiększa również szanse na szybki wynajem mieszkania po atrakcyjnej cenie. Zdjęcia z dotychczas zrealizowanych projektów są przedstawione na stronie internetowej. W ofercie znajduje się również fotografia wnętrz i architektury, przygotowywanie wirtualnych wizyt oraz spacerów 3D. Podmiot sięga po nowoczesne rozwiązania, takie jak na przykład filmowanie dronem.

Data dodania: 24-12-2022
Autor: Matylda Lewandowska
Źródło:
http://smogstudio.pl/home-staging/


Opinie o SMOG Studio


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy