Czy panele marki Swiss Krono mogą być montowane na ogrzewaniu podłogowym?


Nazwa firmy: PANELE-SKLEP.PL

Adres: Łagiewnicka 52

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-417

Telefon: 578 550 240

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Stając przed wyborem materiałów na posadzki do domu czy firmy, można mieć nie lada problem ze względu na bogatą ofertę rynkową. Z pewnością doskonałym rozwiązaniem jest drewno, jednak jest ono drogie, a przy tym nie do każdego pomieszczenia się nadaje. Wymaga też starannej pielęgnacji i sporo uwagi, a nie zawsze i nie każdy ma czas, aby poświęcić takiej podłodze tyle czasu, ile ona tego wymaga. Co zatem wybrać, aby mieć pewność długoletniego użytkowania i nienagannego wyglądu?

Rozwiązaniem mogę być starannie dobrane panele podłogowe, które obecnie można zakupić w różnych rodzajach także takie, które są odporne na intensywną eksploatację, a nawet na działanie wody.

Zdecydowawszy się na wykończenie podłogi panelami, warto zainteresować się ofertą sklepu internetowego mającego w sprzedaży zarówno produkty laminowane, jak i winylowe LVT. Firma dostępna na stronie panele-sklep.pl specjalizuje się w sprzedaży tych wykończeń od 2003 roku, dlatego można rzec, że wie o nich wszystko i chętnie dzieli się tą wiedzą z klientami. Ma bogaty wybór artykułów wielu znanych i cenionych na rynkach producentów w tym także marki Swiss Krono.

Podłogi tej firmy, dostępne w wielu kolorach, doskonale imitują różne rodzaje drewna. Są proste w pielęgnacji, a dzięki temu, że mają właściwości antystatyczne, nie przyciągają kurzu, co szczególnie ważne w domach gdzie mieszka wiele osób i zwierzęta. Zaletą tych produktów jest także fuga w kształcie litery V, co jeszcze bardziej sprawia, że podłoga przypomina deski. Panele te mają grubość od 8 do 10 mm i są dostosowane do montażu na ogrzewaniu podłogowym. W ich produkcji wykorzystano wodoodporne płyty i szczelne zamki, dlatego, nawet jeśli rozleje się na nich płyn, instalacja grzewcza będzie bezpieczna.

Produkty te są odporne na ścieranie dlatego przez wiele lat zachowają nienaganny wygląd. Asortyment tej marki jest niezwykle bogaty i można w nim znaleźć produkty odpowiednie nie tylko do mieszkań i domów, ale także do biur i obiektów użyteczności publicznej.

Data dodania: 05-02-2023
Autor: Nicole Adamska
Źródło:
https://panele-sklep.pl/producent/swiss-krono/


Opinie o PANELE-SKLEP.PL


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy