Na czym polega konsolidacja chwilówek?


Nazwa firmy: Spłać Kredyty

Adres: Grunwaldzka

Miejscowość: Płońsk

Kod pocztowy: -

Telefon: 531770750

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


By móc zaciągnąć kredyt w banku, trzeba spełnić szereg wymogów, a na pewno nie można też zalegać z płatnościami w przypadku posiadanych zobowiązań. Zdecydowanie jednak najlepszy kredytobiorca w oczach banku to taki, który nie ma jeszcze żadnych zobowiązań, co oznacza, że stosunkowo rzadko zdarza się, by ktoś miał kilka zaciągniętych kredytów - dotyczy to raczej przedsiębiorców niż osoby prywatne. W przypadku pożyczek pozabankowych jest zupełnie inaczej - są one udzielane praktycznie bez żadnych ograniczeń, co sprawia, że są osoby, które mają ich na koncie kilka.

Zazwyczaj wiąże się to z kłopotami z ich spłatą, jeśli ktoś bowiem nie ma kłopotów finansowych, nie zaciąga pożyczek. Korzystający z ofert chwilówek zaś nierzadko zaciągają kolejne na spłatę poprzednich, bojąc się konsekwencji zwłoki w spłacie. Jest to fatalne posunięcie, prowadzące do tzw. spirali kredytowej. Jedynym dobrym rozwiązaniem w takim przypadku, jak można przeczytać na stronie splackredyty.pl, jest konsolidacja chwilówek, czyli zaciągnięcie kredytu bankowego, który będzie łączył wszystkie posiadane przez dłużnika zobowiązania w jedno. Dzięki temu kilka miesięcznych rat zamieni się na jedną, w dodatku można negocjować jej wysokość, by nie było problemu z płatnościami - chodzi o to, by dopasować spłatę do możliwości dłużnika, co ma ułatwić mu poprawę jego sytuacji.

Z pewnością jest to najlepsza opcja, jaka wchodzi w grę, choć oczywiście nie wszystkie banki skłonne będą udzielić takiego kredytu dłużnikom, czyli osobom niemającym zdolności kredytowej i mającym złą historię kredytową. W takich przypadkach jednak można zgłosić się do założycieli prezentowanego portalu - oni wiedzą, jak poprawić sytuację dłużnika w oczach banku i znaleźć taką ofertę.

Data dodania: 20-02-2023
Autor: Andrzej Kaźmierczak
Źródło:
https://www.splackredyty.pl/


Opinie o Spłać Kredyty


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy