Jak zadbać o pozytywne myślenie?


Nazwa firmy: Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska

Adres: Granitowa 1

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-681

Telefon: 603 581 851

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Odpowiednie podejście do życia nierzadko określane jest mianem klucza do sukcesu. Jest w tym bardzo dużo prawdy, ponieważ to właśnie od tego, w jaki sposób postrzega się bieg zdarzeń, zwykle zależy poczucie szczęścia i satysfakcji. Trenerka osobista i coach, której witryna internetowa to ogrodprzemian.pl zachęca wszystkie kobiety do tego, by odważnie sięgnęły po swoje szczęście. Pomocne w tym ma być, przede wszystkim, pozytywne myślenie.

Decydując się na udział w warsztatach oferowanych przez tę specjalistkę można nauczyć się odpowiedniego podejścia do życia i zdobyć umiejętność zauważania dobra w każdym człowieku. Poszukiwanie samospełnienia i satysfakcji jest bardzo istotne. 

Pewność siebie, według trenerki, pozwala na osiąganie sukcesów na każdej płaszczyźnie. Wiele na ten temat można dowiedzieć się także z ebooka napisanego przez tę specjalistkę. Przystępny język i konkretne wskazówki pozwalają czytelniczkom czerpać z niego naprawdę wiele.

Współpraca z coachem może być prowadzona z dowolnego miejsca dzięki kursom i szkoleniom online. Dają one możliwość decydowania o tym kiedy i w jakiej częstotliwości konkretna osoba będzie uczestniczyła w całym procesie.

Dzięki podjęciu współpracy z fachowcem klientki mogą liczyć na same korzyści. Nauczą się doceniać swoją wartość, zdobędą umiejętność odróżniania tego co dobre i co złe. 

W trakcie pracy z trenerką poruszane są bardzo różne kwestie. Kobiety uczą się także, jak radzić sobie z syndromem oszusta. Wszystkie wskazówki przekazywane w trakcie spotkań mają jeden główny cel. Jest nim realne wsparcie kobiet i pokazanie im, iż zawsze mogą zmienić swoje życie na lepsze i cieszyć się osiąganymi dzięki temu sukcesami. Możliwości jest bardzo wiele.

Opinie o Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy