Czym jest kaseton semaforowy?


Nazwa firmy: PLEXITECH

Adres: PRZEMYSŁOWA 13

Miejscowość: KOMORNIK

Kod pocztowy: 62-052

Telefon: 61 830 92 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Inwestycja w tradycyjne nośniki reklamowe może okazać się dobrym rozwiązaniem, zwiększającym rozpoznawalność marki i zachęcającym do skorzystania z jej usług. Niektórzy inwestują w kaseton semaforowy, montowany prostopadle do ściany, na który nanosi się nazwę prowadzonej działalności lub elementy graficzne. Jest on nowocześniejszą wersją kasetonu klasycznego i gwarantuje widoczność z dwóch stron. Montuje się go za pomocą solidnych uchwytów, które nie ulegają uszkodzeniom pod wpływem silnych podmuchów wiatru.  

Opisywane nośniki są produkowane z trwałych materiałów, odpornych na zniszczenia na skutek działania czynników atmosferycznych. Są bowiem niepodatne na opady gradu i deszczu, wahania temperatury czy silne promieniowanie słoneczne, a na dodatek nie tracą intensywnych kolorów z biegiem czasu. Mają aluminiowe ramy o małej wadze i są podświetlane diodami LED, dzięki czemu zwracają na siebie uwagę po zapadnięciu zmroku. Sprawdzają się nie tylko na zewnątrz, ponieważ mogą być mocowane również w pomieszczeniach, co sprawia, że zyskują jedynego w swoim rodzaju charakteru.

Kasetony to świetna alternatywa dla zwykłych szyldów, które dość często pozostają niezauważone. Interesują się nimi właściciele lokali, chcący zachęcić przechodniów do wejścia do środka. Korzystają oni chętnie z oferty przedsiębiorstwa Plexitech, specjalizującego się w produkcji wytrzymałych nośników, wpasowujących się w każdą przestrzeń. To świetna opcja dla klientów zwracających uwagę na jakość i chcących zadbać o wizerunek marki. Kasetony są tworzone z należytą starannością oraz z wykorzystaniem materiałów doskonałej jakości. W tym przypadku to nabywcy decydują o najmniejszym elemencie, dzięki czemu cieszą się nośnikami dopasowanymi do swoich potrzeb.

Data dodania: 19-04-2023
Autor: Nicole Adamska
Źródło:
https://plexitech.pl/oferta/reklama/semafory/


Opinie o PLEXITECH


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy