Czym są skarpetki bezuciskowe?


Nazwa firmy: Sklep RelaxSan

Adres: Chorzowska 3

Miejscowość: Radom

Kod pocztowy: 26-600

Telefon: 502 429 914

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


W sklepach medycznych znajduje się szereg produktów, których celem jest poprawa zdrowia pacjentów oraz uchronienie ich przed występowaniem niektórych chorób czy powikłań. Ich oferta obejmuje między innymi skarpetki bezuciskowe, których zadaniem jest zwiększanie przepływu krwi, utrzymywanie ciepła oraz regenerowanie tkanek. Powstały one z myślą o diabetykach, sportowcach borykających się z kontuzjami, seniorach mających problemy z krążeniem krwi oraz osobach ze skłonnościami do obrzęków łydek czy kostek. Mogą być noszone każdego dnia, również przez pacjentów po przebytej zakrzepicy, ponieważ nie uciskają i gwarantują maksimum komfortu. Są tworzone z przewiewnych materiałów, które mogą być prane w pralce.

Skarpetki medyczne zaprojektowano z myślą o szczególnych potrzebach pacjentów, w tym cukrzyków. Doskonale przylegają do stóp i znajdują zastosowanie o każdej porze roku. Zmniejszają ryzyko pojawiania się obrzęków i problemów z krążeniem, na które narażone są między innymi osoby przebywające każdego dnia przez długi czas w pozycji siedzącej, przykładowo przed ekranem komputera. Produkty te odznaczają się elastycznością i rozciągliwością, a część z nich ma włókna chroniące przed brzydkimi zapachami oraz zakażeniami skóry. Są one przyjemne w dotyku i dostępne w kilku rozmiarach.

Można je nabyć na stronie relaxsansklep.pl, należącej do internetowego sklepu, proponującego certyfikowane artykuły w konkurencyjnych cenach. Proponowane skarpetki wykazują zdolność do wentylacji, a na dodatek pochłaniają nadmiar wilgoci, dlatego sprawdzają się latem. Stworzono je z bawełny oraz srebrnych włókien X-Static. Zamawiają je osoby z artretyzmem, alergiami oraz grzybicą stóp, chcące zrezygnować ze skarpetek dostępnych w „zwykłych” sklepach.

Data dodania: 11-04-2023
Autor: Julian Kowalski
Źródło:
https://relaxsansklep.pl/skarpety-bezuciskowe


Opinie o Sklep RelaxSan


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy