Kilka porad, jak odzyskać byłego


Nazwa firmy: Robert Marchel

Adres: MONKCHESTER ROAD 34

Miejscowość: Newcastle upon Tyne

Kod pocztowy: NE-6 2

Telefon:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Zakończenie związku to trudne doświadczenie, z którym wiąże się wiele bolesnych emocji. Dużo kobiet zastanawia się, w jaki sposób można odzyskać byłego partnera i powrócić do dawnej relacji. Czy warto to robić? Od czego zacząć? Ciekawy artykuł na ten temat można znaleźć na stronie internetowej pod adresem jakzdobywac.pl. Materiał został opracowany przez eksperta związków, który ma duże doświadczenie w doradzaniu osobom niemogącym zapomnieć o swoim ex.

Ważny jest między innymi powód zakończenia relacji. Jak odzyskać byłego? Trzeba zastanowić się, dlaczego chce zakończyć relację. Czasami przyczyną tej dramatycznej decyzji jest zranienie uczuć przez zdradę, kłótnie i kłamstwa. Im poważniejsze powody, tym trudniejsze może być przekonanie ex, że warto dać sobie jeszcze jedną szansę. Najlepiej:

  • postawić na szczerą, spokojną rozmową i wysłuchać byłego partnera,
  • nie naciskać na powrót i nie oczekiwać natychmiastowego cofnięcia decyzji o zerwaniu,
  • popracować nad swoim charakterem i przyznać się do popełnionych błędów,
  • dać sobie czas i wykazać się dojrzałością.

W niektórych sytuacjach odzyskiwanie ex to zły pomysł. Jeśli miłość wygasła trzeba spróbować zapomnieć i pójść do przodu. Są na to różne sposoby. Ekspert od relacji radzi, by nie szukać od razu zastępstwa dla byłego partnera i dać sobie czas na przepracowanie przeżytej sytuacji. Traktowanie nowo poznanej osoby jako narzędzia do wyleczenia się z ex jest krzywdzące i nie prowadzi do niczego dobrego. Warto natomiast częściej spotykać się z przyjaciółmi i znajomymi, zaangażować się w swoje hobby i pracę. Ponadto można uczestniczyć w kursach dotyczących tworzenia zdrowych relacji, gdzie kursanci uczą cię zasad komunikacji i pokojowego rozwiązywania konfliktów.

Opinie o Robert Marchel


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy