Czy warto kupować quady w wersji mini?


Nazwa firmy: PIT BIKE STORE

Adres: Stanisława Zwierzchowskiego 7

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-248

Telefon: 795 198 922

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Sporty motorowe nie są przeznaczone tylko dla dorosłych, chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Większość obecnych mistrzów w tych dziedzinach zaczynała swoją przygodę z jednośladami bardzo wcześnie. Zresztą dzieci, co ciekawe, nie tylko płci męskiej, wykazują duże zainteresowanie takimi aktywnościami - chyba każdy wie o tym, że quad to od dłuższego czasu najbardziej pożądany prezent, np. na komunię.

Czy jest to dobry wybór dla dzieci? Na pewno sporo osób, zwłaszcza mam, będzie żywić obawę, czy są to bezpieczne aktywności, warto jednak pamiętać, że jeśli kupi się dla dziecka pojazd przeznaczony dla osoby w jego wieku, będzie on wyposażony w szereg zabezpieczeń, a jedno z najważniejszych to niemożność rozwijania dużych prędkości. Oczywiście na jednoślad może wsiąść tylko dziecko, które osiągnęło określony wiek, a także dobrze sobie radzi - pierwsze jazdy muszą odbywać się w towarzystwie osoby dorosłej.

A co można zyskać, darując swojej pociesze quad w wersji mini? To między innymi możliwość zaszczepienia w niej pasji do sportów motorowych, co zainteresować może zwłaszcza rodziców, którzy sami taką pasję wykazują. Możliwość odbywania wspólnych wycieczek czy szalonych rajdów to świetna opcja i aktywność pozwalająca spędzać czas razem, co sprzyja zacieśnianiu więzi.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że dzięki takiej jeździe dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, w plenerze - będą jeździć raczej po leśnych czy polnych dróżkach niż ulicach wielkich miast. To świetna opcja, by odciągnąć pociechy od komputera czy telewizora. Osoby zastanawiające się, jak zachęcić swoje dzieci do aktywności na zewnątrz powinny rozważyć miniquady - żadna pociecha się im nie oprze, czy to chłopiec, czy dziewczynka, w każdym wieku. W sklepie PIT BIKE STORE można zresztą znaleźć różne pojazdy dla dzieci, nawet dla 3-latków. To nie tylko quady, ale też crossy i inne pojazdy warte uwagi. Zastanawiając się nad wyborem maszyny dla swojej pociechy, dobrze będzie wziąć pod uwagę jej zdanie i preferencje, co da pewność, że będzie ona użytkowana.

Produkty te, stworzone z myślą o użytkowaniu nawet przez kilkulatki, mają szereg cech, które zapewniają dostosowanie do tego. To między innymi wspomniane małe prędkości, czyli niewielka moc silnik, ale też wygodne, zapobiegające wypadaniu nawet podczas pokonywania wzniesień siedzisko czy stabilna, wytrzymała konstrukcja.

Data dodania: 10-09-2023
Autor: Julian Kowalski
Źródło:
https://sklep.pitbikestore.pl/pl/148-quady


Opinie o PIT BIKE STORE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy