Jak wybierać ścienne wieszaki na ubrania?


Nazwa firmy: Meble-Bocian

Adres: Wręczycka 268

Miejscowość: Częstochowa

Kod pocztowy: 42-202

Telefon: 343000052

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Wystrój wnętrz musi uwzględniać wiele praktycznych elementów, ale dziś łatwo jest kupić produkty, jakie nawet kiedy mają być przede wszystkim funkcjonalne, mają też walory estetyczne, a nawet dekoracyjne. Warto zwrócić uwagę na ich dobór w przypadku wszystkich pomieszczeń. Dotyczy to też korytarza bądź przedpokoju, czyli przestrzeni, która często traktowana jest w czasie aranżacji po macoszemu, także ze względu na zwykle niewielkie wymiary. Jednak nawet małe elementy mogą wiele zmienić.

Mowa tu o wieszakach ściennych, które są w takich pomieszczeniach niezbędne. Nawet kiedy posiada się szafę na okrycia wierzchnie, warto posiadać na ścianie wieszaki. Pozwolą one umieścić np. zmokniętą kurtkę i pozostawić ją do wyschnięcia - chyba nikt nie wyobraża sobie włożenie jej w takim stanie do szafy. To też dobra dodatkowa przestrzeń na odzież dla ewentualnych gości.

A jakie wieszaki ścienne na ubrania warto wybierać? Mimo iż elementy te są raczej niewielkie, a także często w znacznej części przesłonięte przez wiszącą na nich odzież, mają większe znaczenie niż się wydaje, gdyż w przedpokojach zwykle nie ma wielu przedmiotów, a tym bardziej dekoracji. Warto zatem postawić na wieszak o walorach dekoracyjnych, oczywiście dopasowany stylem i charakterem do całej aranżacji. W sprzedaży znaleźć można produkty minimalistyczne, składające się na przykład tylko z listwy i haczyków, jak i znacznie bardziej dekoracyjne, utrzymane w różnych stylach. Zaglądając na stronę furnigo.pl odnajdzie się wiele takich propozycji. Są to także wieszaki z humorystycznymi napisami.

Oczywiście bardzo ważne jest, by walory dekoracyjne nie przeważały nad tymi praktycznymi. Mało solidny, wyginający się pod ciężarem płaszcza wieszak nie sprawdzi się w przedpokoju. Poza tym wielkość produktu, czyli np. liczbę haczyków, warto dostosować do potrzeb. Większe przydadzą się nie tylko w domach, gdzie mieszka większa liczba osób, ale też w przypadku użytkowników mających bogatą garderobę czy często przyjmujących gości.

Data dodania: 03-10-2023
Autor: Norbert Sawicki
Źródło:
https://furnigo.pl/pl/c/Wieszaki-Scienne/50


Opinie o Meble-Bocian


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy