Który kamerzysta na ślub w Poznaniu posługuje się dronem?


Nazwa firmy: Dawid Ruszczyński

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon: 795 633 853

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Nie ma piękniejszej pamiątki ze ślubu i wesela jak efektowne fotografie, jednak większość par pragnie mieć także film z tego niepowtarzalnego wydarzenia. Niektóre osoby obawiają się, że goście będą skrępowani, wiedząc, że są obserwowani i nagrywani. Można tego jednak uniknąć, zatrudniając dobrego specjalistę, który będzie dyskretnie obserwował i wychwyci najważniejsze sceny z kluczowych momentów, nie zakłócając przebiegu najistotniejszych elementów ceremonii czy zabawy.

Od lat działa w branży studio Fotoruszczyński, którego artyści są cenieni za kreatywność, empatię i doskonałą współpracę. Ma ono niezwykle bogatą ofertę, w której każda para znajdzie opcję odpowiadającą jej oczekiwaniom. Zatrudniony w atelier w Poznaniu kamerzysta na ślub to osoba z wyjątkowym zmysłem obserwatorskim, dyskretna i dbająca, aby nie zakłócić przebiegu ceremonii.

Na większe uroczystości jest możliwość zatrudnienia dwóch fotografów i dwóch kamerzystów, którzy będą wszędzie tam, gdzie będą potrzebni, aby zarejestrować najistotniejsze momenty, wzruszające chwile wyrażające radość, miłość i oddanie. To, czego nie ukaże fotografia, czyli ruchu i dźwięku, utrwali kamera, dzięki czemu przyszli małżonkowie będą mogli wielokrotnie wracać do tych wzruszających chwil i przeżywać je na nowo.

Poza doświadczeniem, zdolnościami i umiejętnościami specjaliści ci mają do dyspozycji doskonałej jakości sprzęt. Są to nie tylko wysokiej klasy aparaty i kamery, ale także:

  • dodatkowe rejestratory dźwięku,
  • stabilizatory obrazu,
  • różne obiektywy, zmieniane w trakcie robienia zdjęć,
  • dron do tworzenia zdjęć plenerowych,
  • urządzenia do montażu filmu.

Należy dodać, że atelier udziela parom pełnego wsparcia i służy profesjonalnym doradztwem.

Na stronie internetowej studia dostępne są liczne materiały z realizacji dotychczasowych zleceń, a także opinie wielu zadowolonych klientów, które mogą pomóc w podjęciu decyzji o skorzystaniu z jego usług. Stworzone przez jego artystów materiały są naturalne, pełne wzruszeń i emocji wartych zapamiętania. Pełna oferta firmy, nie tylko ślubna, dostępna jest na jej stronie.

Data dodania: 21-01-2024
Autor: Gabriel Urbański
Źródło:
https://fotoruszczynski.pl/oferta/kamerzysta-slubny/


Opinie o Dawid Ruszczyński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy