Sala weselna w Białymstoku


Nazwa firmy: City Interhotels sp. z o.o. sp. k.

Adres: Hetmańska 46

Miejscowość: Białystok

Kod pocztowy: 15-727

Telefon: +48 731 130 116

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Kiedy marzysz o idealnym weselu, miejsce ma znaczenie. Oprócz znalezienia sukni ślubnej i wybrania smaku tortu trzeba pomyśleć również o tym, gdzie ma odbyć się to pamiętne wydarzenie. Wśród licznych atrakcji miasta, sala weselna w Białymstoku wyróżnia się jako miejsce, które przekształci Twoje marzenia w rzeczywistość.

Elegancja i styl 

Miejsce to łączy w sobie elegancję i styl, tworząc atmosferę idealną dla tego wyjątkowego dnia. Wytworne wnętrza, połączone z nowoczesnymi udogodnieniami, gwarantują, że każdy moment będzie niezapomniany. Od chwili, gdy przekroczysz próg, poczujesz się doceniony. Wystrój jest dopracowany w każdym detalu, zapewnia szykowną i zarazem przyjemną atmosferę. Wysokiej klasy oświetlenie i system dźwiękowy dopełniają wyjątkowości tego miejsca.

Niezapomniane wrażenia kulinarne

Kuchnia sali weselnej w Białymstoku stanowi serce przyjęcia. Nasi kucharze specjalizują się w tworzeniu niezapomnianych doznań kulinarnych, łącząc lokalne smaki z międzynarodowymi trendami. Twoi goście będą zachwyceni bogactwem smaków i oryginalnością prezentacji. Menu jest zawsze dostosowywane do indywidualnych potrzeb i preferencji, co pozwala na stworzenie idealnego zestawienia.

Doskonała lokalizacja i profesjonalna obsługa

Dostęp do sali weselnej jest bardzo łatwy. Białystok, z jego rozbudowaną siecią komunikacyjną, sprawia, że dotarcie na miejsce jest wygodne i bezproblemowe. Ponadto każda para traktowana jest wyjątkowo. Nasz zespół profesjonalistów zapewnia indywidualne podejście, pomagając w każdym aspekcie organizacji wesela. Od dekoracji, przez oprawę muzyczną, aż po koordynację całego dnia – dbamy o każdy szczegół.

Sala weselna w Białymstoku – Twoje idealne miejsce

Wybór sali weselnej to decyzja, która wpłynie na całe doświadczenie Twojego wielkiego dnia. Nasza łączy w sobie piękno, styl i wygodę, tworząc idealne miejsce na ślub i wesele. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin na Twój niezapomniany dzień. Zapewniamy, że u nas każda chwila będzie wyjątkowa, a wspomnienia pozostaną na całe życie.

Data dodania: 21-01-2024
Autor: Matylda Lewandowska
Źródło:
https://mercurebialystok.pl/sala-weselna/


Opinie o City Interhotels sp. z o.o. sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy