Cena implantu zęba Poznań


Nazwa firmy: Smile Studio Stomatologia

Adres: Wergiliusza 27

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-461

Telefon: 667 490 940

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Przy podejmowaniu decyzji, co zrobić po usunięciu zęba, dobrze kierować się przede wszystkim wskazaniami medycznymi, wygodą, estetycznym efektem końcowym. Niestety trzeba pamiętać, że uzupełnienie to może być dosyć kosztowne przedsięwzięcie. Rezultat jest jednak warty wysiłku. Brak zęba zazwyczaj z czasem powoduje problemy i komplikacje, które też trzeba będzie na bieżąco monitorować i usuwać, a to kosztuje. Zdecydowanie bezpieczniej od razu zapobiec ich powstaniu i zapomnieć o problemie. 

Implant, czyli swój ząb, ale tym razem z tytanu

Protezy stałe i ruchome to rozwiązania tak naprawdę tymczasowe. Myślenie, że trzeba czasu, żeby się przyzwyczaić, jest bardziej myśleniem życzeniowym. Jeśli coś jest niewygodne i niepraktyczne, powoduje odgniecenia lub podrażnienia, prędzej wywoła frustrację i niechęć niż przyzwyczajenie. Codzienne wyjmowanie, wkładanie, czyszczenie nie jest przyjemną wizją. Problemem może być zanikanie kości pod protezą, wówczas zmiana protezy na implant może okazać się niemożliwa. Adaptacja do obcego elementu w ustach może trwać nawet kilka miesięcy. Jak wiadomo proteza, która w ciągu dnia leży w szufladzie, nie niesie żadnej wartości dla jej właściciela. 

Przekonanie, że nic nie zastąpi własnych zębów, straciło na aktualności, odkąd pojawiły się implanty. Można śmiało powiedzieć, że są jak własne, naturalne zęby. Nie dość, że wyglądają nawet lepiej od naturalnych, to jeszcze zachowują się tak, jak przewidziała to natura. Przenoszą obciążenia na kości szczęki i dzięki temu kość nie zanika. Do tego są praktycznie niezniszczalne. 

Cena implantu zęba w Poznaniu wynosi już około 2500 zł w zależności od wybranego rozwiązania. Zabieg w takiej cenie oferuje Klinika Smile Studio na poznańskich Jeżycach. Do diagnostyki i wprowadzenia implantu wykorzystuje się wysoce specjalistyczne sprzęty. Implant to rozwiązane korzystne z wielu względów. Może zastąpić pojedynczy ząb lub też posłużyć jako stabilny i niezniszczalny filar dla umocowania mostka, lub protezy. Już dwa pozwolą na wykonanie całego uzupełnienia. 

Opinie o Smile Studio Stomatologia


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy