Doczepianie włosów


Nazwa firmy: Racoon Polska

Adres: Szpitalna 5

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00--03

Telefon: 22 828 41 03

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Dawniej kobiety marzące o bujnych włosach były skazane na peruki lub nienaturalnie błyszczące syntetyczne włosy niczym u lalki Barbie. Na szczęście te czasy odeszły w zapomnienie. Obecnie styliści fryzur posiadają całą gamę metod i materiałów, aby w ciągu godziny dokonać tego, czego przez lata nie udało się naturze. Gęstości włosów praktycznie nie da się zwiększyć domowymi sposobami, a cienkie włosy nie wyglądają dobrze, kiedy są zbyt długie. Sama długość włosów to też kwestia indywidualna. Zazwyczaj po osiągnięciu określonej długości włosy przestają rosnąć, mimo stosowania zabiegów, które powinny im w tym pomóc. Delikatne włosy, mimo że może ich być na głowie naprawdę dużo, często sprawiają wrażenie rzadkich. Bez właściwej pielęgnacji włosy się kruszą (szczególnie przy twarzy) i nawet wieloletnie oczekiwanie na ich przyrost niewiele się zda. W takim wypadku warto pomyśleć nad przedłużeniem i zagęszczeniem fryzury w profesjonalnym salonie.

Doczepianie włosów to coraz bardziej popularny zabieg. Nie jest już kojarzony z przesadnym luksusem dostępnym dla wybranych czy fanaberią. Każda kobieta choć raz w życiu powinna sobie pozwolić na taki krok, aby zobaczyć spektakularny efekt, jaki daje. Nie musi być to jednorazowy pomysł na specjalną okazję. Metody są bezpieczne, nieinwazyjne a efekt jest niemal natychmiastowy. 

Najwygodniej oddać się w ręce sprawdzonych firm, aby nie zniszczyć własnych włosów, i mieć pewność, że rezultat będzie warty oczekiwania. Racoon Polska to firma, której prestiż budowany jest od dziesięcioleci. Stworzyła własne metody pracy i linie kosmetyków, które zyskały uznanie w tysiącach salonów w Polsce. W sklepie można znaleźć kompletne zestawy dla salonów fryzjerskich, które chcą pracować na produktach wysokiej jakości, które z pewnością ułatwią działanie. Do wyboru są włosy:

  • standard,
  • słowiańskie,
  • europejskie,
  • syntetyczne.  

Poza tym można dobrać kolor i fakturę włosów (proste, kręcone, falujące) i długość (od 20 do ponad 60 cm). Zamówienie można uzupełnić o produkty niezbędne do stylizacji i pielęgnacji włosów przedłużonych. 

 

 

 

 

Data dodania: 28-12-2019
Autor: Hubert Mazurek
Źródło:
http://www.racoon.pl/


Opinie o Racoon Polska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy