Albex | Balony z nadrukiem


Nazwa firmy: Albex

Adres: Grodzka 20

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-841

Telefon: +48 (58) 300 07 44

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Żadna impreza firmowa, urodzinowa czy rocznicowa nie może obejść się bez balonów! Takie atrakcyjne artykuły z pewnością uświetnią każde ważne wydarzenie i ucieszą nie tylko najmłodszych! 

Pomocna w zdobyciu takich produktów może być firma o nazwie Albex. Posiada ona szeroki asortyment wysokiej jakości artykułów, które na pewno przypadną do gustu każdemu. Firma ta specjalizuje się w organizowaniu uroczystych otwarć oraz urodzin - funkcjonuje już ponad trzydzieści lat i w tym czasie zdążyła wspomóc swoimi usługami na przykład firmę Auchan, Leroy Merlin, Stację Paliw Lotos, Bols i wiele innych! 

W asortymencie tego sklepu zainteresowani mogą znaleźć na przykład figury pneumatyczne, flagi, namioty reklamowe, upominki, a także winylowe balony napełniane helem. Szczególnie popularne są balony z nadrukiem. Zainteresowany takimi produktami może samodzielnie wybrać warianty kolorystyczne, wzory, a także rodzaj materiału, z którego mają one zostać wykonane. W ofercie są balony lateksowe, winylowe, a także duże formy pneumatyczne. 

Balony mogą być świetną formą reklamy. Rozdaje się je potencjalnym klientom, którzy mogą skojarzyć nadrukowane na produkcie logo z promowaną firmą i znacznie chętniej skorzystać z jej usług. Artykuły takie dostępne są w różnych rozmiarach, zatem każdy klient bez trudu znajdzie te najbardziej odpowiednie do okazji. Dostępne są balony, które mają dziesięć, a nawet szesnaście cali. Firma - na specjalne życzenie klienta - może również przygotować produkty o niestandardowych wymiarach - na przykład takie, które będą miały średnicę jednego metra. Warto również wspomnieć o bogatej ofercie wariantów kolorystycznych, które prezentują się doskonale w każdych warunkach. Wykonywane przez sklep nadruki charakteryzują się najwyższą jakością - firma posiada bowiem odpowiedni sprzęt do tego typu czynności. 

W razie jakichkolwiek wątpliwością pomocą służą wykwalifikowani pracownicy tej firmy, którzy odpowiedzą na każde pytanie klienta! Współpraca z tym sklepem gwarantuje całkowite zadowolenie!

Data dodania: 28-03-2020
Autor: Piotr Sawicki
Źródło:
https://albex.pl/balony/


Opinie o Albex


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy