Fotograf na wesele Małopolskie • Jan Byczkowski Fotografia


Nazwa firmy: Jan Byczkowski Fotografia

Adres: Zakopane 1C

Miejscowość: Zakopane

Kod pocztowy: 34-500

Telefon: +48 500 396 983

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opis:


Ślub i wesele to niezwykłe chwile w życiu każdej młodej pary. Przygotowania do tego dnia bardzo często trwają długie miesiące, czasem nawet i lata. Okraszone są mnóstwem pięknych emocji, przeplatanych ze stresem i niecierpliwością.

Nie można jednak zapominać także o tej bardziej praktycznej stronie ślubu. Trzeba bowiem zadbać o zarezerwowanie terminów, wynajęcie sali, zespołu oraz osoby do robienia zdjęć.

Jeśli chodzi o tę ostatnią, najlepszym wyborem będzie fotograf na wesele z Małopolski, który zaprasza wszystkich na swoją stronę internetową, janbyczkowski.pl.

Jest to profesjonalista z niemałym stażem pracy, który do każdego zlecenia podchodzi z maksymalnym zaangażowaniem. Dzięki temu wszystkie jego realizacje są naprawdę fantastyczne, o czym świadczy dostępne pod wskazanym adresem portfolio.

To, czym zajmuje się on na co dzień, oprócz reportaży ślubnych, to sesje dla zakochanych, fotografie rodzinne i okolicznościowe, portrety, a nawet zdjęcia wnętrz. Oferta jest zatem bogata i pozwala na pozostanie we współpracy przez długie lata po ślubie.

Ciekawą zakładką zamieszczoną na witrynie fotografa  jest ta, w której opisuje on swoją osobę. Można dzięki niej dowiedzieć się wielu interesujących faktów na temat jego charakteru, życiowych doświadczeń i dróg, które doprowadziły go do tego konkretnego zawodu.

Pary narzeczeńskie powinny być świadome tego, iż chcąc mieć stuprocentową pewność, iż usługi tego fotografa będą osiągalne w dniu zawarcia ich związku małżeńskiego, muszą zainteresować się tym tematem ze stosownym wyprzedzeniem.

Warto umówić się na wstępne spotkanie i rozmowę na długo przed ślubem. Pozwoli to w spokojnej atmosferze przedstawić oczekiwania młodych, omówić warunki finansowe usługi i wszelkie kwestie techniczne, warte przedyskutowania.

Dobre przygotowanie pozwala bowiem na pracę w komfortowych warunkach i daje spokój psychiczny obu zainteresowanym stronom. Fotograf chętnie i regularnie odpowiada także na wszelkie zapytania i wątpliwości ze strony potencjalnych klientów za pośrednictwem jego witryny. 

 

Opinie o Jan Byczkowski Fotografia


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w okolicy